showreel showreel showreel

Pełna organizacja szkoleń dla firm i instytucji

Szkolenia dla każdego - pełna organizacja

Oferujemy szeroki zakres szkoleń z wielu obszarów, zarówno dla kadr kierowniczych, jak i pracowników wszystkich innych szczebli. Nasze szkolenia są skrojone na wymiar – indywidualnie dopasowane tak, żeby odpowiadały potrzebom i wymaganiom naszych Klientów. Szkolimy z zakresu tematyki marketingowej, sprzedażowej, zarządzania, ale także rozwoju osobistego czy mindfullness. Oferujemy także szeroki zakres szkoleń gastronomicznych – w tym sommelierskich, baristycznych i barmańskich – które mogą uatrakcyjnić event firmowy lub prywatną uroczystość.

Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu firmowych wyjazdów, także dla większych grup, dzięki czemu nasze szkolenia mogą odbywać się także wyjazdowo – w zaproponowanej przez nas lokacji lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi trenerami, dzięki czemu przekazywana przez nich wiedza jest skondensowana i uporządkowana. Jednocześnie ważne jest dla nas, żeby nasze szkolenia nie były ani sztampowe, ani nudne – co zdecydowanie odróżnia nas od konkurencji.

Lista oferowanych przez nas szkoleń ciągle się powiększa. Poniższa oferta często ulega ulepszeniom, więc jeśli poszukiwanego przez Państwa szkolenia nie ma na liście – zachęcamy do kontaktu.

SZKOLENIA MEDIALNE

Szereg szkoleń z zakresu autoprezentacji, udzielania wywiadów, budowania wizerunku firmy w mediach, zachowania w sytuacjach kryzysowych.

SZKOLENIE Z ZARZĄDZANIA CZASEM

Szkolenia uczące jak lepiej kontrolować i zarządzać czasem, niekoniecznie w czysto planistyczny sposób. Celem szkolenia jest też bardziej umiejętne dysponowanie czasem, które może istotnie wpłynąć na życie zawodowe i prywatne.

PRACA KREATYWNA

Szkolenia pobudzające kreatywność, pomagające szukać mniej standardowych i schematycznych rozwiązań. Przydatne wszystkim – zarówno osobom pracującym w twórczych zawodach, jak i tym, którzy potrzebują nabrania dystansu i świeżego spojrzenia na swoją pracę.

MINDFULNESS

Trening uważności jest szkoleniem, które pomoże skupić się na obecnych doświadczeniach, emocjach, myślach i odczuciach w obecnej chwili. Jest to szkolenie bliskie medytacji i obejmuje ćwiczenia oddechowe, a także uważniejsze śledzenie ciała i umysłu, w tym techniki relaksacyjne.

SZKOLENIA GASTRONOMICZNE

Szkolenia z zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych wybranych technik gotowania, a także szkolenia baristyczne, sommelierskie, barmańskie, czy z marketingu kulinarnego. Szkolenia dla szefów kuchni, kadry menedżerskiej czy właścicieli firm działających w branży spożywczej i hotelarskiej.

 

Niezależnie, czy nasze szkolenie ma na celu poszerzenie wiedzy z danego zakresu, podniesienie efektywności firmy, czy uatrakcyjnienie eventu – zrobimy wszystko, żeby było na najwyższym poziomie.

Szkolenia - opinie naszych klientów
1 / 10
Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że impreza została przygotowana przez Pańską firmę profesjonalnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na szczególne uznanie zasługuje Państwa elastyczność i dopasowanie programu pobytu do potrzeb uczestników. Jestem również pełen uznania za kreatywność zespołu, którym Pan kieruje. To niezwykle sympatyczni ludzie, w towarzystwie których spędziliśmy bardzo miłe i energetyczne dwa dni naszego pobytu w pięknych Pieninach.
Robert Jaskowski - Procter&Gamble
Z prawdziwą przyjemnością wyrażam zadowolenie z dotychczasowej wieloletniej współpracy z firmą Fever prowadzoną przez Pana Krzysztofa Myszkowskiego. Wysoko oceniam profesjonalizm, elastyczność oraz kreatywność Fever w organizacji imprez. Wszystkie zrealizowane wspólnie projekty zostały zaplanowane i zorganizowane w odpowiedzi na nasze indywidualne zapotrzebowanie. Już na etapie planowania każdej imprezy firma Fever poznawała nasze oczekiwania związane z tą imprezą, dzięki czemu charakter każdego spotkania w pełni odpowiadał naszym wymaganiom. Z głębokim przekonaniem rekomenduje Fever jako solidnego i godnego zaufania Partnera
Agnieszka Łukawska - Legg Mason
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Napisz do nas