showreel showreel showreel

Organizacja konferencji firmowych

Profesjonalna organizacja konferencji od A do Z

Konferencje i szkolenia to doskonała forma promocji usług oraz możliwość nawiązania wielu wartościowych relacji. W nienachalny sposób łączy możliwość przekazania wiedzy oraz prezentację produktu. Dzięki czemu coraz częściej staje się wiodącym narzędziem marketingu.

Konferencje to idealna okazja na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Prezentowana w przystępny i atrakcyjny sposób wiedza połączona z konferencyjnym networkingiem pozwala na długo zapaść w pamięć wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Organizacja konferencji to jeden z filarów i obszar, w którym mamy wieloletnie doświadczenie. Organizujemy wydarzenia w całej Polsce, przygotowujemy prezentacje i konferencje dla firm z wielu branż.

Działamy kompleksowo. Zapewniamy wsparcie zarówno na etapie konsultacji - wybór obiektu konferencyjnego, jak również etapie przygotowań - stworzenie scenariusza imprezy. Dostarczamy sprzęt multimedialny, przygotowujemy pakiety konferencyjne oraz wspieramy naszych klientów podczas organizacji wydarzeń towarzyszących.

Organizacja konferencji - opinie naszych klientów
1 / 10
W imieniu Biura Informacji Kredytowej S.A oraz naszych gości serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie spotkania z Klientami naszej firmy. Na szczególne wyrazy uznania zasługują: atrakcyjna oferta, indywidualne podejście, jakość serwisu, będące niewątpliwym atutem Fever Team. Profesjonalna organizacja spotkania oraz doskonale dobrany program sprawiły, iż przedstawiciele naszej firmy oraz zaproszeni goście wspominają ww. spotkanie z dużym z dużym zadowoleniem. Podsumowując całokształt współpracy z Panią Firmą z pełną odpowiedzialnością będziemy polecać Fever Team jako rzetelnego partnera
Maciej Duszczyk - Biuro Informacji Kredytowej
Kompleksowo zorganizowana impreza przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Gra miejska w Tomaszowie obudziła w nas ducha zdrowej rywalizacji. Poszukiwania tajemniczych miejsc, rozwiązywanie różnorakich zagadek sprawiły, że uśmiech nie znikał nam z twarzy. Warsztaty integracyjne były tylko przystawką do głównego dania, czyli imprezy wieczornej w klimacie Gorączki Sobotniej Nocy. Kolorowe stroje, wielkie peruki, pokazy taneczne oraz muzyka 70 i 80 sprawiły, że zabawa trwała do białego rana i z żalem opuszczaliśmy to malownicze miejsce. Pragniemy polecić firmę FEVER każdemu, kto chce zafundować swoim pracownikom, klientom niesamowite i niezapomniana wrażenia oraz dużą dawkę pozytywnych emocji.
Anna Szklarz - Bayer HealthCare
W imieniu firmy Inco-Veritas S.A GChG pragnę złożyć serdeczne podziękowania za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie eventu wieczornego podczas corocznej KONFERENCJI NAWOZOWEJ RECEPTA NA PIĘKNY OGRÓD podejście do organizacji z zaangażowaniem i wielkim sercem to Państwa podstawa. Cokolwiek robisz rób tak, by pozostało po Tobie dobre wspomnienia te słowa twórcy scoutingu generała Roberta Baden - Powella przyświecały z pewnością całej Pana ekipie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę firmie dalszego prężnego rozwoju. I do zobaczenia na kolejnym spotkaniu z naszymi klientami
Jarosław Siciński - INCO VERITAS S.A
W imieniu Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad Dafa mamy przyjemność rekomndować firmę Fever wszystkim jej potencjalnym Partnerom i Klientom. Interesujący program, kompetencja i duże zaangażowanie całego zespołu to niezaprzeczalne atuty firmy Fever, dlatego z przyjemnością i z pełnym zaufaniem polecamy Fever jako sprawdzoną, godną zaufania i otwartą na potrzeby klienta firmę. Z pełnym przekonaniem i prawdziwą przyjemnością pragniemy zarekomendować firmę Fever, jako kompetentnego i sprawdzonego Organizatora, z którym współpraca przynosi wiele satysfakcji a zabawa dużo radości. Życzymy zespołowi Fever wielu sukcesów
Katarzyna Krawiecka - DAFA
Firma Knauf korzysta z usług agencji Fever od wielu lat. Wspólnie zorganizowaliśmy już wiele przedsięwzięć w różnych zakątkach Polski. Przedstawiciele Fever zawsze wykazywali się elastycznością przy przygotowaniu każdego projektu oraz otwartością na nasze oczekiwania. Każda impreza została dopracowana w najmniejszym szczególe, zgodnie z ustaleniami, których dokonaliśmy z przedstawicielem agencji. Sukces tego typu imprez od ciekawego pomysłu, jakości scenografii ale również od prowadzących, a firma Fever rewelacyjnie wkręca w zabawę uczestników. Przeprowadzone spotkania czy to dla pracowników czy klientów zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Organizacja, komunikacja i obsługa jeset w 100% godna polecenia. W przyszłości zamierzamy nadal korzystać z usług firmy Fever.
Magdalena Nowak - KNAUF
Firma Exorigo-Upos wyraża szczególne uznanie dla agencji Fever za realizację wszelkich dotychczas organizowanych dla nas eventów. Do tej pory zorganizowaliśmy wspólnie z Fever cztery eventy, trzy Imprezy integracyjne dla pracowników oraz konferencję połączoną z integracją dla klientów firmy. (Villa Verde w Zawierciu, Ossa w Rawie Mazowieckiej, Holiday Inn w Józefowie, Belweder w Ustroniu Śląskim) Każda z imprez zakończyła się pełnym sukcesem i zadowoleniem. Szczególne podziękowania i wyrazy uznania przekazujemy Panu Konradowi Sołtysowi, który z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do planowania i realizacji każdej imprezy. Dodatkowo dał się on poznać jako człowiek wyjątkowo życzliwy, elastyczny w negocjacjach i doskonale wyczuwający potrzeby klienta. Wysoko oceniamy również poziom profesjonalizmu oraz umiejętności w nawiązywaniu kontaktów i współpracy zaprezentowany przez wszystkich animatorów i artystów agencji Fever uczestniczących w przeprowadzaniu imprezy. Rekomendujemy firmę Fever jako bardzo dobrego partnera w zakresie organizacji i prowadzenia różnych imprez oraz eventów. Jeśli zajdą okoliczności, firma w dalszym ciągu zamierza korzystać z usług doskonałego organizatora imprez.
Mirosław Bartoszek - Grupa Exorigo-upos
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.