showreel showreel showreel

Organizacja jubileuszy firmowych

Jubileusze firmowe - organizacja od A do Z

Jubileusz firmy jest jedną z najbardziej wyjątkowych okazji firmowych, wymagających odpowiedniej oprawy jej świętowania. Warto podkreślić zarówno dumę z ostatnich 5, 10 lub nawet 50 lat, w trakcie których firma ugruntowała swoją pozycję, jak również dzielić się planami na przyszłość. Niezależnie jednak, czy jubileusz firmy świętowany jest przez jeden wyjątkowy wieczór, jeden dzień, czy przez nawet cały rocznicowy rok, z całą pewnością warto wcześniej odpowiednio go przemyśleć i zaplanować. Można to robić na wiele sposobów, osiągając w ten sposób wiele celów związanych z obchodami sukcesu firmy.

Istotny jest sposób celebracji jubileuszu firmy. Aby podziękować pracownikom warto skoncentrować się na działaniach w ramach firmy (specjalnych eventach, wyjazdach, czy szkoleniach). Aby dzielić się jubileuszowymi obchodami z Klientami i jednocześnie poszerzać świadomość sukcesu firmy – warto zorganizować jubileusz dla szerszego grona odbiorców.

Każdy organizowany jubileusz firmowy traktujemy wyjątkowo

Jubileusz firmy zasługuje na odpowiednią oprawę. Jest to okazja nie tylko na chwalenie się sukcesami, ale także na celebrowanie współpracy z partnerami firmy. Ważne, żeby odpowiednie przygotowanie bankietu, bądź przyjęcia podkreślało wartości i filozofię firmy, przypominało jej historię i wizję na przyszłość.

 

Jubileusz firmy - opinie naszych klientów
1 / 10
W imieniu swoim oraz pracowników Firmy Plastem, uczestników imprezy z okazji 10-lecia firmy w miesiącu wrześniu 2006 pragnę złożyć wyrazy podziękowania za znakomitą, kompleksową organizację i realizację przygotowanego programu. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykła dbałość o każdy szczegół tworzący pakiet ofertowy, jak również indywidualne i niebanalne podejście do naszych potrzeb zarówno w fazie przygotowań do wyjazdu, jak również w trakcie jego realizacji. Pochwały należą się także prowadzącym, którzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i szalonym poczuciem humoru. Indywidualne podejście do tak zróżnicowanej wiekowo grupy było fanstastyczne, a konkurencje i tematyka zabaw była wręcz zaskakująca i nieprzewidywalna.
Piotr Cuba - Plastem
Pragniemy zarekomendować firmę FEVER z siedzibą w Krakowie która była wykonawcą części artystycznej na uroczystości z okazji jubileuszu naszej firmy. Firma wykazał się dużym profesjonalizmem i w 100% spełniła nasze oczekiwania. Polecam w. wym firmę jako doskonałego organizatora tego typu wydarzeń
Stanisław Kowalcze - Prezes Zarządu Polimerc
Nasza firma świętowała 10-lecie działalności w Polsce. Zależało nam, aby obchody tego jubileuszu pozostały na długo w pamięci uczestników. Szukaliśmy firmy, która sprostałaby naszym oczekiwaniom. Po wielu rozmowach i zapoznaniu się z licznymi ofertami, nasz wybór padł na firmę FEVER. Pan Krzysztof Myszkowski przedstawił najciekawszą ofertę i od początku zaangażował się osobiście w przedsięwzięcie. Kilkakrotnie przyjeżdżał z Krakowa do Warszawy, aby omówić szczegóły i wykazał pomysłowość oraz zrozumienie dla naszych potrzeb. Rzeczywistość przekroczyła jednak nawet nasze oczekiwania. Impreza była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Zespół wykazał się ogromnym profesjonalizmem. Pokazy taneczne stały na najwyższym poziomie, zespół muzyczny zachwycił wszystkich, a prowadzący imprezę ani przez chwilę nie zaniedbywał uczestników. Ponadto ogromny atutem jest fakt, że cała impreza była nagrywana przez profesjonalnego kamerzystę, a fotograf przez cały czas robił zdjęcia. Płyta z filmem i zdjęciami będzie dla wszystkich wspaniałą pamiątką to tym niezwykłym weekendzie.
Waldemar Jurczak - Dyrektor Zarządzający A.Schulman
Profesjonalnie przygotowana Gra miejska była wspaniałą zabawą. Firma Fever stworzyła niepowtarzalną atmosferę, spełniające ideę integracji grupowej. Natomiast zorganizowany wieczór Africa night aktywnie zainteresował wszystkich uczestników spotkania i pozostawił niesamowite wspomnienia. Z wielką przyjemnością możemy rekomendować firmę Fever jako kreatywny zespół fachowców, z którymi warto współpracować.
Robert Szylbert - Schenker Sp z o.o
W imieniu pracowników i zarządu MGGP Aero Sp z o.o., serdecznie dziękuje za zorganizowanie wspaniałych obchodów jubileuszu 10-lecia naszej firmy. W tym roku mieliśmy okazję dwukrotnie przekonać się o profesjonalizmie i kompetencjach firmy FEVER: podczas pikniku rodzinnego dla pracowników i ich rodzin zorganizowanego w maju w Hotelu Dosłońce k/Racławic oraz firmowego bankietu jubileuszowego w Hotelu Cristal Park w Tarnowie we wrześniu. Współpraca z firmą FEVER to doskonała organizacja, wyczucie potrzeb klienta oraz niezwykłe zaangażowanie i zdyscyplinowanie całej ekipy, a imprezy pozostawiają niezapomniane wrażenia. Gorąco polecamy FEVER jako sprawdzonego partnera, któremu można ze spokojem powierzyć kompleksową organizację każdego wydarzenia.
Monika Buryło - MGGP Aero Sp. z o.o
W imieniu całego zespołu Grupy Hotelowej MOLO, pragnę serdecznie podziękować za okazane wsparcie i nieocenioną pomoc w organizacji Gali 10-lecia Grupy Hotelowej MOLO. Państwa zaangażowanie pokazuje nam, że warto współpracować z takimi partnerami biznesowymi. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc, bez której nasza Gala z pewnością nie była by tak udana.
Małgorzata - Grupa Hotelowa MOLO
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.