Strona internetowa dla konferencji

Tworzenie stron internetowych, godnie reprezentujących Twoją konferencję

Strona www to wizytówka firmy, ale także każdej konferencji. W dobie kiedy to proces rejestracji został w pełni przeniesiony do Internetu, kluczowym staje stworzenie funkcjonalnej, ale zarazem estetycznej strony internetowej.

Potencjalni uczestnicy Twojej konferencji szukając wydarzeń o podobnej tematyce, często pierwszy kontakt mają właśnie ze stroną internetową. Jej zadaniem staje się wówczas zachęcenie do wzięcia udziału w Twojej konferencji, ale również szybkie i czytelne przedstawienie kluczowych informacji. Współpracujemy z firmą Webiso, mającą bogate doświadczenie w projektowaniu stron www. Wraz z Webiso możemy pomóc Ci w stworzeniu witryny, która będzie godnie reprezentowała Twoje wydarzenie!

Kluczowe elementy strony internetowej reprezentującej konferencję

Aspekt wizualny ma duże znaczenie. Dobrze dobrane zdjęcia, czytelne czcionki, spójność z brandingiem Twojego wydarzenia to podstawa.

Masz zaledwie 3 sekundy, by zainteresować odbiorcę. Niewiele więcej na to, by nie zrazić go zbyt trudną nawigacją.

Projektując stronę www konferencji, będziemy dbali o to, by:

  • potencjalny uczestnik szybko dowiedział się, gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie,
  • aby harmonogram konferencji został przedstawiony w przejrzysty, ale i atrakcyjny sposób,
  • oraz o to, by proces rejestracji był bardzo przyjazny i szybki.

Kluczowe podczas tworzenia strony www na konferencję staje się także zapewnienie bezpieczeństwa – szczególnie, gdy mówimy o witrynie z formularzem do rejestracji. To miejsce, gdzie często zostawiane są dane wrażliwe, które należy chronić odpowiednimi zabezpieczeniami.

Strona WWW konferencji – skutecznie pozyskuj uczestników

Uniwersalność projektu, przejawiająca się np. w kolorystyce odpowiedniej dla kobiet i mężczyzn. Jasność komunikatów, poprzez zastosowanie czytelnej i kontrastowej czcionki. Odpowiednie rozmieszczenie przycisków CTA, zachęcających do rejestracji. To zaledwie kilka szczegółów, które ostatecznie mogą mieć wpływ na efektywność Twojej strony. Zaprojektuj kompleksowo stronę internetową, dbając również o atrakcyjną prezentację prelegentów i bloków tematycznych. Zadbaj także o przejrzystą stronę kontaktu z oznaczeniem lokalizacji, w której o odbędzie się Twoja konferencja. Zrób to z nami, bazując na doświadczeniu profesjonalistów! Współpracujemy z krakowską firmą Webiso, która posiada ponad 10 lat doświadczenia!

Strony WWW - opinie naszych klientów
1 / 10
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.