showreel showreel showreel showreel

Organizacja imprez tematycznych

Imprezy tematyczne dla dorosłych i dla dzieci

Jednym ze sposobów, żeby wyróżnić imprezę – niezależnie, czy jest to duży event firmowy, kameralne spotkanie, czy rodzinny jubileusz – jest wybór kreatywnego motywu przewodniego. Impreza tematyczna nadaje odpowiedni ton całemu wydarzeniu, a odpowiedni wybór lokacji, wystroju, cateringu i prowadzącego sprawi, że impreza będzie niezapomniana. Tego typu wydarzenia są zawsze dobrze wspominane i wyróżniają się z morza innych eventów – możemy temu poświadczyć, zajmujemy się ich organizacją od ponad dekady.

Zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami naszych Gości. Opracowaliśmy gotowe scenariusze idealnych imprez tematycznych – zarówno tych, które mimo że są powtarzalne, to zawsze przyjmowane są entuzjazmem (jak chociażby imprezy karnawałowe czy Halloween), jak i nowatorskich rozwiązań, które wszystkich zaskoczą.

Sezonowe imprezy tematyczne

Klasyczny letni grill to jeden z tych motywów, który sprawia, że impreza firmowa wydaje się być zdecydowanie mniej korporacyjna. Jednocześnie jest to forma, która przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym jest bardzo atrakcyjna. Warto wykorzystać porę roku i zdecydować się na imprezę sezonową – jest to rozwiązanie proste, ale skuteczne. Wiosenne orzeźwienie, letnie przyjęcie, czy winter wonderland z zimową scenerią nie są może bardzo niszowe, ale mogą skutecznie urozmaicić firmową rutynę. Jednocześnie tego typu impreza tematyczna może, ale musi wymagać od uczestników konkretnego przebrania.

Impreza przebierana dla dzieci? Nie tylko!

Przyjęcia karnawałowe często są najbardziej wyczekiwaną doroczną imprezą. Odpowiednio dobrane miejsce i temat są połową sukcesu. Z naszego doświadczenia wynika, że najcieplej przyjmowane są pomysły przeniesienia się do ulubionych dekad – lat dwudziestych, kolorowych lat sześćdziesiątych, czy dziewięćdziesiątych. Muzyka z epoki na żywo, odpowiednio dobrany catering i drinki dopełnią całości. Równie dobrze sprawdzają się imprezy w stylu Hollywood, Bollywood lub wybranego filmu (jak na przykład Gra o Tron czy James Bond) lub gatunku filmowego – jak filmy gangsterskie, nawiązujące do czasów prohibicji czy Dzikiego Zachodu.

Wyjątkowe imprezy tematyczne, czyli imprezy specjalne!

Innym rozwiązaniem jest też zorganizowanie imprezy specjalnej – jak na przykład firmowe Casino night, firmowego współzawodnictwa Top chef, zaplanowanie Murder mystery game z wersją starej, dobrej gry w podchody w wersji dla dorosłych, czy firmowego talent show lub mini olimpiady. Tego typu imprezy tematyczne są jednak bardziej pracochłonne i wymagają większego zaangażowania pracowników, zarówno w przygotowanie się do nich, jak i samo uczestnictwo.

Można więc także połączyć poszczególne elementy imprez i zdecydować się na urozmaicenie „zwykłej” imprezy firmowej tematycznymi elementami – jak fotobudka, stacja do nagrywania filmików w slow-motion, odpowiednio dobrane food tracki lub karaoke.

Impreza tematyczna to zawsze dobry pomysł

Planujesz jubileusz firmy? Chcesz uczcić ważne wydarzenie? A może chciałbyś po prostu zapewnić doskonałą zabawę swoim pracownikom i kontrahentom? Zorganizuj imprezę tematyczną!

Im bardziej kreatywny pomysł, tym lepiej. Dlatego podczas organizacji imprez tematycznych oraz tworzenia scenariuszy właściwie nic nas nie ogranicza. Realizujemy najbardziej szalone i nieoczywiste pomysły. Kochamy wyzwania. Organizujemy imprezy z motywami filmowymi, muzycznymi, podróżniczymi. Wszystko po to, by zapewnić najlepszą atmosferę i zaskoczyć gości!

Celebruj ważne wydarzenia w swojej firmie! Zaplanuj imprezę tematyczną i zagwarantuj swoim gościom niezapomnianą zabawę! Wybierz jeden ze scenariusz przygotowanych przez ekipę Fever!

Imprezy tematyczne - opinie naszych klientów
1 / 10
Firma Fever dotrzymała obietnicy, że Nasi Klienci długo zapamiętają to spotkanie, było wesoło, bardzo kolorowo, śmiesznie, smacznie i wygodnie w pokojach hotelowych. Ten bardzo gorączkowy wieczór długo będziemy wspominać jako bardzo profesjonalnie przygotowane spotkanie, na iście mistrzowskim poziome! Z ogromną przyjemnością również w przyszłości będziemy korzystać z usług firmy Fever w zakresie organizacji tego typu spotkań. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, życzymy samych sukcesów i mamy nadzieję, że do następnej imprezy
Marek Papierski - Prezes Zarządu Kolanko
Firma FEVER zapewniła wspaniałą oprawę muzyczną przy użyciu profesjonalnego sprzętu nagłośniającego i oświetleniowego. Mieliśmy okazję podziwiać i bawić się z udziałem wysokiej klasy artystów-tancerzy, akrobatów, mistrzyni fitness, a także wrócić do czasów dyskoteki z lat 70. i 80, którą prowadził profesjonalny DJ. Dzięki świetnemu prowadzeniu imprezy przez konferansjera goście dobrze się bawili i wciąż miło wspominają tą imprezę. Z przyjemnością możemy zarekomendować firmę FEVER jako profesjonalnego organizatora imprez
Danuta Zgoda - Bank BHP
Radio Złote Przeboje Wanda współpracuje z firmą Fever od czerwca 2003 roku do chwili obecnej. Udało się w tym czasie zrealizować kilka przedsięwzięć takich jak: -Akcję charytatywną Słuchajcie trzeba pomóc chorym dzieciom zrealizowana na rzecz fundacji Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie bez barier -I Święto Muzyki w Krakowie - Pikniki firmowe i integracyjne dla Grupy Radiowej Agory i Agory S.A Przez cały okres współpracy przedstawiciele firmy wykazują się wysokim poziomem profesjonalizmu przy realizacji wspólnych projektów, inicjując większość z nich. Fever to firma skupiająca ludzi, którzy dobrze znają się na swojej pracy. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić usługi tej firmy
Grzegorz Dukielski - Radio Złote Przeboje
Firma BIMs PLUS serdecznie dziękuje Państwu za przygotowanie i przeprowadzenie programu wieczornego Gorączka Sobotniej Nocy, który uświetnił spotkanie klientów strategicznych naszej firmy. Dynamiczne i pełne humoru prowadzenie zabawy, niesamowite pokazy taneczne w wykonaniu grupy Fever Dance, doskonała muzyka, piękne dekoracje, świadczą o wysokim profesjonalizmie jaki prezentuje firma FEVER. O wysokiej ocenie jakości Państwa pracy świadczą wypowiedzi uczestników zabawy. W ich opinii konkursy i zabawy, które Państwo przeprowadzali w trakcie programu zapewniły niezwykły, pełen wrażeń, niezapomniany wieczór. Będąc zadowolonymi ze współpracy z Państwem możemy śmiało zarekomendować firmę FEVER jako profesjonalnego organizatora tego rodzaju imprez integracyjnych i okolicznościowych.
Sebastian Filp - BIMs PLUS
Dziękujemy Firmie Fever za zorganizowanie dla nas imprezy integracyjnej oraz wieczoru w klimacie lat 80-tych. Fever dał się poznać jako rzetelny i doświadczony partner w tego typu przedsięwzięciach. Na uznanie zasługuje bogata oferta firmy, ciekawe pomysły i niekonwencjonalne rozwiązania. Warsztaty integracyjne okazały się świetnym sposobem na sprawdzenie się w akcji oraz wspólną zabawę. Impreza wieczorna Gorączka sobotniej nocy to niepowtarzalne wydarzenie z oprawą techniczną, programem, muzyką, konkursami i atrakcjami na najwyższym poziomie. Wszystko to składało się na wyjątkowo udaną imprezę, która przysporzyła nam wiele nowych doświadczeń i pozytywnych wspomnień. Polecamy Fever jako organizatora wyjazdów integracyjnych oraz imprez tematycznych
Jakub Machnik - UNIQA
Fever przygotował i poprowadził imprezę tematyczną w klimacie lat 80-tych oraz uroczysty bankiet. Imprezy zostały zorganizowane profesjonalnie, a program był wypełniony wieloma atrakcjami. Od początku współpracy aż do realizacji imprez. Fever wykonywała swoje obowiązki z najwyższą starannością, elastycznie podchodząc do naszych sugestii. Polecamy agencję Fever jako rzetelnego partnera przy organizacji tego typu spotkań, imprez tematycznych czy bankietów.
Jerzy Zielasko - KELVIN
W imieniu Właścicieli i Zarządu firmy Upos System Sp z o.o oraz zaproszonych gości pragnę serdecznie podziękować firmie Fever za pomoc w zorganizowaniu konferencji Optymalizacja kosztów zarządzania sprzedażą, która odbyła się w miejscowości Ossa k. Białej Rawskiej. Agencja Fever nie tylko obsługiwała konferencję, ale również zorganizowała i przeprowadziła niezwykły wieczór w klimacie afrykańskim Africa Night. Dzięki pracy i ogromnemu zaangażowaniu firmy konferencja była przeprowadzona profesjonalnie i na wysokim poziomie. Taneczne widowisko w połączeniu z rytmiczną muzyką na długo zapadło w pamięci uczestników konferencji. Przy pożegnaniu Goście dziękowali za perfekcyjną organizację.
Korneliusz Kempa - Upos System
Firma Fever zorganizowała na zlecenie Lewiatan dwie imprezy: Cinema Party w Hotelu Dosłońce oraz Africa Night w Hotelu Belweder w Ustroniu. Pracownicy firmy Fever ułożyli nie tylko znakomite scenariusze obu imprez, lecz co ważniejsze w perfekcyjny sposób wcielili je w życie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje niezwykłe wyczucie oczekiwań bawiących się gości oraz znakomity kontakt prowadzących z uczestnikami zabawy. Wszystkie pomysły - od prostych, po fantastyczne - zostały zrealizowane z budzącą podziw dbałością o detale świadczącą o najwyższym poziomie wiedzy fachowej i doświadczeniu w zakresie organizacji tego typu imprez. Firma Fever wywiązała się znakomicie z powierzone jej zlecenia. Z czym sumieniem możemy zarekomendować jej usługi przyszłym kontrahentom
Krzysztof Strobel - Prezes Zarządu - Lewiatan
W kwietniu na naszą prośbę firma Fever zorganizowała i przeprowadziła dla pracowników naszej spółki imprezę z okazji 10-lecia sklepu E.Leclerc w Bełchatowie. Kontakt z firmą Fever był bardzo dobry. Firma zaproponowała nam szeroki wachlarz atrakcyjnych projektów. Przedstawiła różnorodne pomysły zabaw integracyjnych, elastycznie dostosowała swoją ofertę do naszych oczekiwań. Z przedstawionych propozycji Spółka nasza wybrała ofertę na wieczór pod nazwą Gorączka Sobotniej Nocy. Aby poczuć odpowiedni klimat organizator postarał się o odpowiedni wizerunek gości. W specjalnie wyznaczonym miejscu przygotowane były dla wszystkich specjalne gorączkowe gadżety, takie jak okulary, peruki, opaski. W trakcie wieczoru na estradzie wszyscy mogli podziwiać występy mistrzów tańca. Cała zabawa do największych złotych przebojów z lat 80-tych oraz 90 - tych prowadzona była przez znakomitego konferansjera oraz Dja. Niesamowita impreza, wspaniały wieczór. Każdy uczestnik będzie go wspominał z uśmiechem na ustach, a sama realizacja imprezy była profesjonalna i na wysokim poziomie.
Małgorzata Gemarin - Wiceprezes Zarządu - E.Leclerc
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.