showreel showreel showreel

Video prezentacja firmy

Video o firmie - najlepsza prezentacja marki!

Odpowiednio przygotowane, atrakcyjne video firmowe jest integralną częścią komunikacji marki. Jest to także idealne narzędzie do umocnienia relacji z istniejącymi klientami i możliwość otwarcia nowych perspektyw przez zwiększenie zasięgów komunikacji marki.

Video firmy może być świetnym sposobem na stworzenie treści, która nie tylko ma wypromować firmę lub zwiększyć sprzedaż, ale także zaangażować jej odbiorców.

Czas i skala produkcji może się znacząco różnić. Firmowe video jest często uważane za zbyt drogie – jednak tak nie musi być. Odpowiednio zaplanowane i przygotowane, nawet przy stosunkowo niewielkim budżecie, może być świetną inwestycją, która szybko zwróci poniesione koszty.

Oferujemy wykonanie filmów korporacyjnych, szkoleniowych, promocyjnych i filmów produktowych.

Prezentacja video firmy - opinie naszych klientów
1 / 10
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.