showreel showreel showreel

Przygotowanie do wystąpienia publicznego - opracowanie przemówienia i trening

Wystąpienia publiczne, przemowy, przemówienia - szkolenie i trening

Publiczne wystąpienia dla wielu osób wiążą się z nieodłącznym stresem. Można go jednak zniwelować dzięki odpowiednio wczesnemu i profesjonalnemu przygotowaniu do przemówienia. W tym może pomóc dział Fever Conference odpowiedzialny za pomoc w projektowaniu przemówień – niezależnie od tego, czy jest to przygotowanie przemówienia ślubnego czy pomoc przy prowadzeniu konferencji. Współpracujemy z doświadczonymi copywriterami i dziennikarzami, którzy są w stanie pomóc nie tylko w odpowiednim doborze słów, ale także w samym przygotowaniu do samego wystąpienia

Jesteśmy elastyczni – dostosujemy zamówione treści przemówień do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Postaramy się, żeby były chwytliwe, a jednocześnie oryginalne, błyskotliwe i dalekie od zbytniej potoczności czy niepotrzebnego przerysowania.

Każdy projekt traktujemy wyjątkowo, dostosowując je do kontekstu i powagi wydarzenia.

Wybranie naszej firmy jest gwarantem zaangażowania naszego zespołu w możliwie jak najlepszym sprostaniu oczekiwaniom naszego Klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę, indywidualne, kreatywne podejście.

Przemowy motywacyjne - opinie naszych klientów
1 / 10
Firma Fever przygotowała dla Tchibo Warszawa Sp z o.o część animacji podczas wyjazdu integracyjnego. W sposób profesjonalny zrealizowała dla nas 2 imprezy wieczorne, których częścią było przywitanie grupy, oprawa muzyczna, świetlna, obecność animatorów i konferansjera prowadzącego wieczór. Obecność DJa dbającego o atmosferę i dobrą zabawę taneczną, oraz znakomite show taneczne przy udziale znanych z programów rozrywkowych w telewizji gwiazd tańca nowoczesnego. Zarówno podczas kontaktów w celu przygotowania propozycji dla Tchibo Warszawa Sp. z o.o, oraz podczas realizacji eventów, pracownicy firmy Fever wykazali się dużą kompetencją, otwartością na potrzeby Klienta,, znakomicie przygotowanym zapleczem organizacyjnym oraz elastycznością i umiejętnością dostosowania programu do charakterystyki grupy, która jest adresatem przedsięwzięcia
Piotr Tarnopolski - Tchibo Warszawa Sp z o.o
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.