showreel showreel showreel

Niezapomniane imprezy firmowe z Fever!

Organizujemy między innymi pełne świetnej zabawy i pozytywnych emocji imprezy firmowe, imprezy integracyjne, imprezy tematyczne, jubileusze, wyjazdy firmowe, konferencje i pikniki. Do organizacji każdego eventu podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy szczegół i zapewniając wszystko co potrzebne aby impreza się udała, od doskonałej lokalizacji, poprzez dobór atrakcji i cateringu, po profesjonalnych prowadzących i konferansjerów.

Organizacja imprez firmowych z FEVER to zawsze gwarancja dopracowanego do perfekcji eventu oraz doskonałej zabawy i integracji.

Organizacja imprez firmowych - opinie naszych klientów
1 / 10
W imieniu swoim oraz pracowników mBanku, chciałam serdecznie podziękować za zorganizowanie niezapomnianych urodzin naszej firmy, które odbyły się w hotelu Klimczok w Szczyrku. Dbałość o każdy ze szczegółów, profesjonalne podejście oraz umiejętność dopasowania wymogów Klienta dla potrzeb organizacyjnych sprawiły, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Doskonale dobrana muzyka, profesjonalne pokazy taneczne grupy Fever Dance, przeniosły nas wprost di zwariowanych lat 70-tych i 80-tych. Niniejszym rekomenduję firmę FEVER jako świetnego Partnera przy organizacji tego typu imprez i wyrażam nadzieję ma przyszłą również szaloną i niezapomnianą współpracę.
Maja Matyjewicz - Specjalista ds. reklamy - mBank
W imieniu pracowników firmy BUSZREM oraz zaproszonych gości dziękujemy firmie FEVER za zorganizowanie spotkania integracyjnego dla pracowników i najlepszych dealerów firmy, które odbyło się na Zamku w Karnitach. Wieczór poprowadzony w formie Czasów prohibicji dzięki profesjonalnej konferansjerce, oryginalnym pomysłom organizatorów, niesamowitym pokazom tanecznym zapewnił naszym gościom wiele emocji i niezapomnianą zabawę. Polecamy firmę FEVER jako doskonałego organizatora spotkań firmowych, bankietów i imprez integracyjnych. Jednocześnie życzymy firmie dalszych sukcesów i kolejnych ciekawych pomysłów, z których mamy nadzieje, skorzysta w przyszłości również i nasza firma
Ireneusz Koliak - BUSZREM
Z prawdziwą przyjemnością składam podziękowania firmie Fever za zorganizowanie i przeprowadzenie spotkania dla naszych najlepszych klientów - Autoryzowanych Instalatorów Junkers z regionu Polski południowej. Firma zapewniła profesjonalną organizację i obsługę spotkania. Wspaniała atmosfera, dobre humory, zaangażowanie całej grupy instruktorów zostały docenione przez naszych gości. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Śmiało mogę polecić firmę Fever jako doświadczonego organizatora imprez i zapewnić, że praca z nimi to czysta przyjemność.
Anna Stawiarska - BOSCH
Pragnę serdecznie podziękować firmie FEVER za współpracę przy organizacji międzynarodowego turnieju piłki nożnej Vattenfall Soccer Cup, który odbył się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Skorzystanie z Państwa oferty okazało się bardzo dobrym wyborem. To między innymi dzięki Państwa zaangażowaniu i profesjonalizmowi turniej na długo pozostanie w pamięci uczestników i kibiców.
Andrzej Wyszyński - VATTENFALL
Kolejne Christmas Party Mapei; tym razem Krynica i 250 młodych osób spragnionych przygody i dobrej zabawy. Scenariusz i koordynację imprezy zleciliśmy firmie Fever. Co można powiedzieć na temat tej firmy? Bezkonkurencyjni okazali się jeszcze długo przez imprezą, na etapie przedstawiania oferty pokonali innych z branży. Profesjonalizm daje im siłę przebicia, a klientowi pewność, że wszystko będzie na najwyższym poziomie. Ich Specyficzne zakręcenie sprawia, że nie ma granic dobrej zabawy. Specyficzni na swój sposób i niepowtarzalni
Mapei
W imieniu Zarządu oraz wszystkich pracowników Fortum Częstochowa SA serdecznie dziękujemy firmie FEVER za w pełni profesjonalne przygotowanie i obsługę imprez integracyjnych dla naszej firmy. Program wypełniony wieloma atrakcjami zachęcił wszystkich uczestników do czynnego udziału w proponowanych przez firmę FEVER warsztatach. Fever to grupa profesjonalistów, dzięki którym każda impreza musi się udać. Z przyjemnością możemy polecić firmę FEVER jako rzetelnego partnera charakteryzującego się profesjonalizmem i mamy nadzieję na przyszłą równie owocną współpracę.
Piotr Górnik - Prezes Zarządu - Fortum
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.