showreel showreel showreel

Bankiety - profesjonalna organizacja

Organizacja wyjątkowych bankietów firmowych

Bankiety to jedna z najbardziej eleganckich form uświetnienia ważnych, mniej lub bardziej oficjalnych wydarzeń firmowych lub prywatnych. Wymagają idealnej równowagi wielu zależnych elementów – połączenia świetnego jedzenia, wyrafinowanej rozrywki i możliwie najlepszego, dobranego do danej okazji, miejsca.

Niezależnie jednak, czy jest to impreza dla 20 czy dla 500 osób, sprostanie wszystkim wymaganiom może okazać się niemałym przedsięwzięciem, które warto zlecić profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem.

Naszą ofertę dostosujemy do budżetu, ilości osób, przestrzeni (wskazanej przez Klienta lub wyszukanej przez nas) i charakteru imprezy.

Bankiety w ostatnich latach bardzo zyskują na popularności. Nic dziwnego – nadają wydarzeniu wyjątkowy, elegancki charakter i są znakomitym sposobem na wzmocnienie więzi między przedsiębiorcami i ich partnerami.

Jak zadbać o to, żeby bankiet był spektakularny, niezapomniany, ale jednocześnie wysmakowany? Najprościej – oddać przygotowania w ręce profesjonalistów.

O czym jednak warto pamiętać podczas planowania bankietu?

Cel bankietów firmowych

Bankiety zazwyczaj towarzyszą podniosłym, ważnym dla firmy lub danych osób wydarzeniom. Sprawdzają się zarówno w jako eleganckie biznesowe przyjęcia tylko dla kadr zarządzających, duże firmowe imprezy, ale są równie dobre jako organizowane spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach (dla członków klubów lub społeczności). Bankiety to odpowiedni wybór zarówno na przyjęcia świąteczne, eventy dla uczczenia sukcesu firmy czy fuzji kilku przedsiębiorstw. Popularne są także bankiety charytatywne, nastawione na zebranie funduszy na konkretny cel.

Catering - bankiety i inne eventy

To z pewnością jeden z najważniejszych punktów przy organizacji bankietów. Nasz zespół ma w tym długoletnie doświadczenie. Warto jednak poświęcić więcej uwagi dokładnemu wybraniu cateringu, dostosowując go do charakteru imprezy, a także do wymagań dietetycznych gości. Warto wiedzieć o ilości wegetarian i wegan, czy o ewentualnych alergiach.

Temat bankietu, dekoracje i obowiązujący dress code

Jedną z najistotniejszych decyzji przy planowaniu bankietu, która wpłynie na inne istotne części planu przygotowań, jest wybranie tematu przyjęcia. O ile przy przyjęciu bożonarodzeniowym czy z okazji konkretnego sukcesu firmy nie jest to konieczne, o tyle warto przemyśleć, czy nie będzie to ciekawym uatrakcyjnieniem.

Wybór tematu pociągnie za sobą dopasowanie odpowiedniego menu, karty drinków, dress codu dla gości i ewentualnej dekoracji stołów i przestrzeni, w której będzie odbywać się wydarzenie. Nasz zespół chętnie pomoże w wyborze i dopasowaniu pasującej oferty.

Jeśli jednak są Państwo zdania, że przyjęcie tematyczne nie będzie ciepło i chętnie przyjęte przez zaproszonych gości – wtedy odpowiedni będzie po prostu dress code „black tie” – czyli suknie wieczorowe dla kobiet i półformalny strój wieczorowy dla mężczyzn, bardziej elegancki od garnituru, ale jeszcze nie tak oficjalny jak frak. Podkreśli to formalny charakter imprezy.

Rozrywki i atrakcje podczas bankietu firmowego

Kwestią wartą rozważenie są także rozrywki, zależne głównie od charakteru imprezy, ewentualnego tematu i oczywiście budżetu. Należy zastanowić się nad rodzajem i sposobem wykonywania muzyki (czy ma ona być na żywo, czy będzie odtwarzana), czy ewentualnymi atrakcjami takimi jak koncert gwiazdy, kabaret, stand-upy, magicy, sztuczki cyrkowe czy wróżbiarki. Nasza firma od lat specjalizuje się w organizacji tego typu rozrywek, dzięki czemu możemy zaproponować ich bogatą ofertę.

Budżet, jaki musimy przeznaczyć na organizację bankietu firmowego

No i jedna z najistotniejszych kwestii – pieniądze. Należy wziąć pod uwagę najważniejsze kwestie – czyli ilość zaproszonych gości, miejsce, catering i napoje. W dalszej kolejności należy jednak pamiętać także o transporcie, dekoracjach i personelu czy ubezpieczeniu.

Warto pamiętać, że odpowiednie wybory związane z organizacją bankietu są poważnym przedsięwzięciem, a rozważna organizacja i profesjonalne planowanie wdrożone od początku procesu są drogą do pewnego sukcesu.

Warto to powierzyć profesjonalistom.

 

Bankiety - opinie naszych klientów
1 / 10
Dziękujemy Panu Krzysztofowi za pomysłowość, pełne zaangażowanie oraz elastyczność i zrozumienie naszych potrzeb. Zadbaliście Państwo o najdrobniejsze szczegóły jak smaczne i przepięknie podane posiłki, sprawną obsługę naszych gości podczas zabaw i konkursów oraz doskonałą ekspozycję logotypu naszej firmy. Wszyscy uczestnicy byli wręcz zauroczeni klimatem, który udało się Państwu stworzyć podczas Gorączki sobotniej nocy. Zarówno przygotowane przez Państwa stroje z lat 70-tych jak również pokazy taneczne grupy FEVER dance, czy też rewelacyjni konferansjerzy oraz zespoły muzyczne wprawiły naszych gości w magiczny i niezapomniany nastrój.
Magdalena Nowak - Kierownik Działu Promocji i Reklamy KNAUF
Chcieliśmy bardzo podziękować firmie FEVER za organizację uroczystej gali dla pracowników w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Zarówno koncepcja imprezy, wystrój sali jak i sam przebieg imprezy przekroczyły oczekiwania gości, którzy jeszcze długo będą wspominać to wydarzenie. Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa Myszkowskiego za pełen profesjonalizm i miłą współpracę oraz dla Pana Konrada Sołtysa za profesjonalne poprowadzenie naszej gali. Z przyjemnością polecamy firmę FEVER wszystkim, którzy cenią rzetelność, perfekcję i twórcze podejście.
Jarosław Rosiński - EDF POLSKA CUW Sp z o.o.
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.