showreel showreel showreel showreel

Eventy

Profesjonalna organizacja eventów firmowych

Eventy firmowe to jeden z pierwszych elementów, który może być wycięty z firmowego budżetu. Jesteśmy jednak pewni, że taka decyzja może kosztować firmę dużo więcej, niż potencjalna oszczędność. Dlaczego warto organizować eventy firmowe?

Niezależnie od tego, czy firma jest niewielka, czy jest to międzynarodowa korporacja, eventy firmowe zazwyczaj przynoszą wymierne korzyści.

Tak też warto je traktować – jako inwestycję podobną do tych poczynionych na odpowiednią rekrutację, marketing czy reklamę. Każda firma może skorzystać z eventu firmowego, ważne jednak, żeby był skrojony na miarę – dobrze dobrany do potrzeb i oczekiwań, niezależnie, czy ma to być konferencja, gala, bankiet czy firmowy piknik w plenerze z luźną atmosferą.

Zaangażowanie w organizację eventów firmowych

Jeśli firma ceni lojalnych, niezawodnych, uczciwych i wydajnych pracowników – eventy firmowe są idealną okazją do ich nagrodzenia. Pora odczarować mit, że w dużych firmach musi panować wyścig szczurów. Zaangażowani pracownicy, którzy identyfikują się z firmą są o wiele bardziej wartościowi dla firmy i jednocześnie mniej skłonni do zmiany pracy – warto ich doceniać i nagradzać. Jednocześnie dobrze zaplanowane i przeprowadzone przez profesjonalistów eventy firmowe mogą wpłynąć na to, jak postrzegana jest firma i odegrać kluczową rolę w rekrutacji nowych pracowników.

Eventy dla pracowników zwiększające motywację w firmie

Firma miała świetny rok? Czy w ostatnim czasie odniosła duży sukces? Warto to świętować razem z pracownikami i klientami. Świętowanie sukcesów podczas eventów firmowych buduje więzi zespołowe, pokazuje pracownikom, że są istotną częścią firmy, pozwala im także odpocząć, dobrze się bawić i czuć się docenionym. Jednocześnie może być to sposób na zbliżenie zespołu do siebie na innym gruncie niż firmowa przestrzeń.

Organizacja eventów firmowych kluczem w budowaniu zespołu

Firmy, w których pracownicy rzeczywiście się lubią, są bardziej produktywne i kreatywne. Silne międzyludzkie więzi, których nawiązywaniu sprzyjają firmowe imprezy powodują, że pracownicy z większą ochotą przychodzą do pracy i bardziej się starają. Jednocześnie mniej formalna atmosfera może sprzyjać przełamaniu barier między kierownictwem a pracownikami – co może zaowocować lepszym wzajemnym zrozumieniem. Event firmowy, niezależnie od tego czy jest tematyczną imprezą czy piknikiem, stawia pracowników w zupełnie innym, nowym świetle. W przypadku większych firm jest to także możliwość poznania ludzi z innych działów – co tworzy bardziej przyjazne środowisko pracy.

Event firmowy bez stresu! Zorganizują go razem z nami!

Odpowiednio, pomysłowo zaplanowane atrakcje podczas eventów mogą przyczynić się do zredukowania stresu związanego z pracą i pomóc pracownikom się zrelaksować i zmotywować do dalszej pracy.

Firmowy event nie musi być bardzo duży, ani bardzo kosztowny – powinien być jednak odpowiednio przemyślany i zaplanowany.

 

Dzięki różnorodności i nieskończonej liczbie pomysłów, które cechują nasze eventy, każdy znajdzie w ofercie Fever odpowiednią dla siebie propozycję. Niezależnie od tego, czy organizujemy tematyczną imprezę wieczorną, grę miejską, czy warsztaty integracyjne, dokładamy wszelkich starań, by każdy z Uczestników spędził czas w atrakcyjny sposób. Artyści prezentujący rozmaite umiejętności nie tylko gwarantują profesjonalne i oryginalne show ale także zachęcają Uczestników do wspólnej zabawy zapewniając niezapomnianą atmosferę i integrację.

  • Imprezy tematyczne
  • Team Building
  • Nowatorskie warsztaty integracyjne
  • Pokazy artystyczne i koncerty gwiazd
  • Nowoczesne technologie multimedialne

Eventy firmowe - opinie naszych klientów
1 / 10
Firma FEVER została wybrana jako główny animator otwarcia sklepu Leroy Merlin w Krasnem k. Rzeszowa. Przygotowała ona i przeprowadziła kampanię promocyjną przed otwarciem. Były to eventy organizowane w centralnych punktach Rzeszowa, które zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie i wzbudziły duże zainteresowanie wśród mieszkańców miasta, budując pozytywny wizerunek sklepu Leroy Merlin. Firma FEVER w dużej mierze przyczyniła się także do sukcesu ekonomicznego i wizerunkowego w dniu otwarcia marketu dla klientów. Konkursy, animacje, rozmowy z klientami, hostessy - wszystkie te działania zachęcały do zakupów wywołując uśmiech sympatii wśród naszych klientów. Mogę stwierdzić, że współpraca z firmą FEVER może przyczynić się do powodzenia każdego projektu.
Krzysztof Klimowicz - Leroy Merlin
Firma Fever zorganizowała dla nas zajęcia terenowe (paintball, jazda samochodami terenowymi, podchody w lesie, odnajdywanie śladów wg. GPS i inne) oraz wieczorną imprezę integracyjną z pokazami tanecznymi dla naszych partnerów - autoryzowanych dystrybutorów. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz pomysłowość to najważniejsze zalety FEVER. Z pełną świadomością polecamy w/w firmę jako skutecznego partnera w organizacji i prowadzeniu różnego rodzaju wydarzeń jak imprezy integracyjne, koncerty, warsztaty typu team building etc.
Piotr Durski - Koordynator ds. Public Relations - SageSymfonia
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu usług świadczonych przez firmę FEVER. Przedstawiciele firmy okazali się profesjonalistami zarówno podczas przygotowań, jak i realizacji samej imprezy. Firma FEVER poprzez swoje działanie potrafiła w szerokim stopniu zwiększyć obroty naszej firmy w trakcie trwających Dni Otwartych. Polecamy firmę FEVER tym którzy szukają partnera godnego zaufania w organizacji wszelkiego rodzaju nadzwyczajnych wydarzeń dla swoich firm.
Paweł Szczurek - Prezes Zarządu Grudnik
Mam przyjemność zarekomendować firmę Fever jako solidnego partnera. Począwszy od pierwszego spotkania firma Fever wykonywała swoje obowiązki z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając nasze oczekiwania co do przebiegu imprezy. Program wypełniony był wieloma atrakcjami, zrealizowany został w profesjonalny, a jednocześnie spontaniczny sposób, co sprawiło, że nasi Goście świetnie się bawili. Dziękuje za wzorowo przygotowaną imprezę, z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Fever jako doskonałego partnera przy organizacji imprezy.
Agnieszka Łukawska - LeggMason
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.