showreel showreel showreel

Profesjonalna organizacja pikników dla firm i instytucji

Pikniki - najfajniejsze letnie imprezy firmowe

Nasze pikniki mogą być zarówno swobodną imprezą firmową, eleganckim przyjęciem koktajlowym lub sposobem na firmowe popołudnie z rodzinami z dziećmi. Jesteśmy partnerem, który do powierzonego zadania podejdzie w rzetelny, a zarazem innowacyjny sposób, przygotowując pełną imprezę z całościową organizacją łącznie z różnorodnymi eventami towarzyszącymi lub wyłącznie sam catering z napojami. Czasy, kiedy pikniki kojarzyły się z przaśną, firmową zabawą z grochówką już dawno odeszły do lamusa.

Doskonała atmosfera w pracy to podstawa efektywności pracowników

Życzliwe otoczenie biurowe, w którym ludzie się lubią, szanują i wspierają sprawia, że praca staje się dla nas czymś więcej, niż tylko codziennym obowiązkiem. A czy może być lepsza forma troski o dobre relacje między pracownikami niż integracja? Wspólne spędzanie czasu buduje zespół i pozwala zadbać o wizerunek firmy. Team building sprawia, że współpracownicy częściej identyfikują się z firmą, co także zwiększa produktywność pracowników bardziej zadowolonych z miejsca, w którym pracują. Jednocześnie tego typu imprezy są często jedną z niewielu okazji do spotkania się w nieformalny sposób działów firmy, które na co dzień nie wchodzą ze sobą w interakcje – jest to ważne szczególnie w przypadku dużych firm korporacyjnych, choć nie tylko. Przeniesienie relacji zawodowych na mniej formalny grunt może przynieść bardzo pozytywny skutek dla zgrania zespołu. W przypadku pikników firmowych, na które zapraszane są także rodziny pracowników jest to szansa na stworzenie nowych więzi w zespole i pogłębienie istniejących.

Od lat zajmujemy się organizacją pikników firmowych i rodzinnych

Organizujemy pikniki firmowe i rodzinne i wydarzenia, podczas których oprócz wypoczynku goście otrzymują porządną dawkę aktywności sportowej i wyśmienitego jedzenia. Dobra zabawa łączy ludzi i sprawia, że dajemy się polubić. Korzystnie wpływa na morale i ociepla wizerunek zarządu firmy. Gry, zabawy i atrakcje pozwalają oderwać się od codziennych obowiązków, a także wejść w nowy wymiar relacji pomiędzy kadrą menadżerską a pracownikami. Imprezy tego typu pomagają budować zaufanie, które na pewno zaprocentuje w codziennej pracy zespołowej. Jest to także jeden ze sposobów wyrażenia, jak bardzo pracodawca docenia swoich pracowników i ich wkład w rozwój firmy.

Pikniki firmowe to również forma promocji

Obecność kontrahentów na piknikach firmowych to okazja do wykreowania pozytywnego, ciepłego wizerunku firmy. Podczas spotkań w plenerze firmy w przystępny, nienachalny i rozrywkowy sposób mogą prezentować swoje usługi i produkty potencjalnym klientom. 

Pikniki firmowe - opinie naszych klientów
1 / 10
Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie dorocznego pikniku rodzinnego dla pracowników naszej firmy. Perfekcyjna organizacja i miła atmosfera panująca podczas imprezy za sprawą kompetentnych i sympatycznych pracowników agencji FEVER sprawiła, że Piknik był świetnie przygotowaną i udaną imprezą. Pracownicy KPMG wraz z rodzinami bawili się doskonale mając spory wybór atrakcji, zaplecze gastronomiczne i zawsze służących pomocą pracowników agencji. Na szczególne uznanie zasługuje autorski, doskonale przygotowany taneczny program Gorączka Sobotniej Nocy, który porwał do szalonej zabawy absolutnie wszystkich uczestników pikniku.
Monika Strózik - Administration Supervisor
W imieniu firmy Geyer&Hosaja serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie pikniku firmowego. Firma FEVER zorganizowała imprezę dla naszych pracowników oraz zaproszonych gości (ponad 1000 osób). Szeroki wachlarz propozycji scenariuszy, otwartość na indywidualne pomysły i umiejętność dostosowania wydarzenia do warunków oraz charakteru imprezy zasługują na uznanie. Mając w pamięci całokształt współpracy z firmą FEVER z pełną odpowiedzialnością polecamy ją jako rzetelnego i kreatywnego partnera o wysokim potencjale organizacyjnym
Jarosław Zubiel - Geyer&Hosaja
Firma Fever zorganizowała dwie piknikowe imprezy integracyjne dla 700 pracowników Ericpol Telecom. Zaproponowany kształt imprezy w pełni odpowiadał naszym oczekiwaniom, umiejętnie łącząc najlepsze tradycje dotychczasowych spotkań firmowych z atrakcjami firmy Fever. Podczas każdej z imprez przewidziane były zarówno atrakcje plenerowe, jak i wieczorna zabawa. Atrakcje w plenerze zostały profesjonalnie przygotowane i poprowadzone, tak aby wydobyć z nich przede wszystkim walory team-buildingowe. Zabawy wieczorne gwarantowały szaloną zabawę, a pokazy taneczne i konkursy były przeprowadzane z wyczuciem czasu i potrzeb uczestników. Obie imprezy zostały profesjonalnie udokumentowane w postaci zdjęć i filmu. Wszyscy bawili się znakomicie i wciąż mile wspominają spotkanie.
Marek Ciastoń - Dyrektor pionu funkcji centralnych - ERICPOL
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.