showreel showreel showreel

Organizacja festów: rodzinnych, dla dzieci, firmowych i miejskich 

Organizujemy festyny od wielu lat i znamy się na ich tworzeniu jak mało kto!

Mamy doświadczenie w organizacji różnorodnych festynów – rodzinnych, firmowych, miejskich i charytatywnych. Jesteśmy profesjonalistami na każdym etapie planowania wydarzenia – od wybrania miejsca i rozrywek po wyposażenie i bezpieczeństwo. Fever Picnic zapewnia przede wszystkim komfort kontaktu z jednym organizatorem, a nie wielością dostawców i podwykonawców, co pozwala, że nasz Klient sam może czuć się gościem na własnym wydarzeniu.

Umożliwiamy przygotowanie prezentacji z wizualizacją wydarzenia i ewentualną degustacją wybranych potraw – co jest ważnym elementem przy planowaniu wydarzeń na większą skalę czy przy dłuższej współpracy.

Każdy organizowany festyn traktujemy wyjątkowo

Nasz zespół zorganizował i obsługiwał wiele różnorodnych pikników i festynów, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie odpowiedzieć na wszelkie pytania naszych Klientów, poparte zdjęciami naszych zrealizowanych wydarzeń i referencjami wcześniejszych zleceniodawców, którzy wielokrotnie do nas wracają.

Program organizowanych festynów

Staramy się nie powielać standardów i jesteśmy otwarci na wszelkie wskazówki i wymagania dotyczące lokalizacji, menu czy sprzętu. Dysponujemy szeroką bazą sprawdzonych miejsc, współpracujemy z niezawodnymi dostawcami – to wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie świadczyć szeroki wybór usług na najwyższym poziomie.

Zachęcamy jednak, żeby przed organizacją festynu odpowiedzieć sobie na kilka pytań i rozstrzygnąć kwestie, które mogą zadecydować o sukcesie eventu. Nie ma na nie złych odpowiedzi, ale warto się nad nimi zastanowić organizując tego typu wydarzenia.

 

 • Jaki jest cel tego wydarzenia? Czy ma to być na przykład nagrodą za ciężką pracę dla pracowników, zwiększyć morale czy raczej ma pomóc zbudować więź między uczestnikami?
 • Dla kogo jest festyn? Czy zaproszone będą całe rodziny, czy będą brały udział także dzieci (i w jakim wieku)? Czy warto zaprosić firmy współpracujące, sprzedawców/partnerów?
 • Może warto wykorzystać element zaskoczenia i zrobić event w całkiem odmiennej aranżacji lub miejscu? Wygodą takiego rozwiązania jest także to, że często jest ono powiązane już z gotowymi atrakcjami na miejscu.
 • Impreza plenerowa nie jest możliwa? Może warto wykorzystać już istniejące miejsce (np. należące do firmy), ale w całkiem nowej aranżacji – na przykład dzięki różnorodnym food trackom, muzyce, przenośnym atrakcjom (nie tylko dla dzieci!)
 • Motyw przewodni imprezy – nie jest konieczny, ale często pomaga zwiększyć zaangażowanie osób uczestniczących.
 • Jedzenie – bardzo ważny element imprezy, także pod względem tego, żeby każdy z uczestników miał wybór (ograniczenia dietetyczne, diety wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, z uwzględnieniem alergii). Nie ma nic nowego w stałych punktach festynów, jak dmuchane zamki dla dzieci, malowanie twarzy, wyścigi w workach – ale nie ma w nich też nic złego, bo nie bez powodu znajdują one zawsze swoich wielbicieli. Czy impreza ma opierać się głównie na tych sprawdzonych elementach czy może ma być całkowicie zaskakująca?
 • Plan awaryjny – przy wydarzeniu na świeżym powietrzu, zawsze warto o tym pomyśleć. Czy w razie burzy czy orkanu jest możliwa inna data albo alternatywne miejsce?

Atrakcje na festynie 

Fever Picnic oferuje swoim Klientom bogatą bazę lokacji, profesjonalny sprzęt, kadrę sprawdzonych ludzi i zaplecze cateringowe – to wszystko daje możliwość stworzenia wydarzenia idealnie skrojonego do indywidualnych potrzeb

Gdziekolwiek planujesz swój festyn lub piknik – napisz do nas lub zadzwoń, a my chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy sprostać Twoim oczekiwaniom (a może nawet je przewyższyć).

Oferujemy:

 • dobór i przygotowanie miejsca, pomoc w przypadku załatwiania pozwoleń, gdy są one konieczne
 • zróżnicowany, dopasowany do oczekiwań i możliwości catering dla różnych wielkości grup
 • organizację transportu
 • specjalne rabaty stałych klientów
 • proste zasady cenowe

Profesjonalna organizacja festynów - opinie naszych klientów
1 / 10
Firma RM Filipowicz Auto Salon składa serdeczne podziękowania dla firmy FEVER za obsługę artystyczną podczas zlotu ROAD-SHOW Rytro 2006, który firma RM Filipowicz zorganizowała dla swoich klientów - użytkowników samochodów terenowych Mitsubishi, KIA, Land Rover i Ssangyong. Profesjonalizm, prezentacje taneczne w wykonaniu Grupy Fever Dance, zaangażowanie i przebojowe prowadzenie imprezy przez konferansjera firmy FEVER oraz ciekawe konkursy z udziałem naszych Gości zasługują na wyjątkowe uznanie.
Marek Filipowicz
Firma FEVER stanęła na wysokości zadania. Wspaniała atmosfera oraz zaangażowanie z jakim podeszli do imprezy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Świetny prowadzący, wspaniali tancerze i doskonale dobrana muzyka porwała wszystkich do zabawy. Dzieciaki były zachwycone. Wszyscy świetnie się bawili a piknik na długo zostanie w pamięci mieszkańców Bochnii, którzy bardzo pozytywnie odebrali zarówno pomysł jak i przebieg imprezy.
Anita Własnowolska-Bielak - COLD
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.