Agencja eventowa Fever

Kultura Firmy

Fever to uznana w środowisku eventowym firma zajmująca się kompleksową obsługą wydarzeń i imprez. Oferujemy szereg usług, zawsze indywidualnie dopasowanych do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Naszą specjalnością są dynamiczne wydarzenia z niezwykłą atmosferą. Specjalizujemy się w organizacji imprez integracyjnych, jubileuszy, bankietów, pikników, uroczystości korporacyjnych i firmowych, ale organizujemy także imprezy wyjazdowe, a także szereg szkoleń.

Łączy nas pasja do pracy z ludźmi i organizowania najlepszych imprez

Nasza praca to połączenie pasji do pracy z ludźmi i kreowanie niezapomnianych wydażeń . Z biegiem czasu zbudowaliśmy sieć najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Popieramy to naszym rozległym portfolio, które sprawia, że jesteśmy dumni z tego, co robimy.

Zaufało nam wiele dużych i rozpoznawalnych marek, jednak równie mocno cenimy sobie przygotowywanie dużych bankietów i jubileuszy, jak i niewielkich przyjęć. Każdy Klient jest dla nas ważny i traktowany z największą uwagą.

Nasza firma znajduje się w Krakowie, ale działamy w całym kraju.

Unikalne doświadczenia

Jesteśmy kreatywni i uwielbiamy to wykorzystywać podczas wymyślania naszych wydarzeń. Trzymamy rękę na pulsie aktualnych trendów, ale zawsze proponujemy też własne, autorskie rozwiązania.

Idealne planowanie

Jesteśmy ninja planowania. Planujemy i realizujemy wydarzenia idealnie skrojone do potrzeb naszych Klientów. Robimy wszystko, żeby Klient był gościem na swoim własnej imprezie.

Profesjonalny zespół

Podstawą naszego sukcesu jest nasz Zespół – zaangażowany i gotowy na rzeczy, które mogą wydawać się niemożliwe. Współpracujemy z profesjonalistami – firmami cateringowymi, lokalami, przewoźnikami, dekoratorami. Zapewniamy unikatowe, zawsze pozytywne doświadczenia.

Poznaj ludzi fever
Krzysztof Myszkowski
Założyciel firmy. Kreatywny, przebojowy, innowacyjny.

Pasja do planowania wydarzeń w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że od lat tworzy niesamowite wydarzenia i jest z tego dumny. Jego otwartość na ludzi i wyzwania oraz zaraźliwy entuzjazm są gwarancją na udaną, przyjazną i długoterminową współpracę. W jego życiu prywatnym i zawodowym kieruje się mottem Only Positive Vibes.

Paweł Korbiel
Założyciel Fever Catering, współwłaściciel Fever, pasjonat kulinarny.

Uwielbia terenowe samochody, były chórzysta i tancerz ludowy, doskonały logistyk. Jest w stanie wykreować i zrealizować doskonałą oprawę cateringową na każdą imprezę. Sprawia, że każdy event będzie niezapomnianym przeżyciem.

Konrad Sołtys
Współtwórca Fever, dusza artystyczna, pomysłodawca i reżyser wielu eventów.

Jego pasją jest kino, muzyka i praca z mikrofonem. Wulkan energii na scenie. Bankiety, konferencje, pikniki, wszystkie eventy prowadzi z zaangażowaniem, a jego zapał i optymizm udzielają się wszystkim Uczestnikom. W Fever odpowiedzialny jest za realizację projektów, kontakt z artystami i komunikację z Klientem.

Dawid Drożdż
Odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną Fever

Odpowiedzialny za kreowanie wizerunku, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną Fever oraz wychodzenie poza utarte schematy. Pasjonuje się rozwojem osobistym i japońską psychologią. Uwielbia górskie wycieczki i jazdę na rowerze. Jest pełen pomysłów i inspiracji z różnych dziedzin.

Dorota Poślednik
Odpowiedzialna za komunikację z klientem, kontrolę nad strategią, kreacją projektu.

Pasjonatka tańca, w którym osiągnęła wiele sukcesów. Towarzyska i pozytywnie zakręcona. Wspaniale radzi sobie z każdym najtrudniejszym projektem. Z pełnym zaangażowaniem i skupieniem dba o najdrobniejsze szczegóły. Nie ma dla niej zadań niewykonalnych.

Ludzie w liczbach
6
sekcja biurowa
34
sekcja techniczna
18
sekcja wykonawcza
50
artyści
45
sekcja cateringu