showreel showreel showreel showreel showreel

Organizacja imprez integracyjnych

Imprezy integracyjne dla firm i instytucji - profesjonalna organizacja

Imprezy integracyjne dla pracowników są ważne z wielu powodów, niezależnie od tego, czy jest to eleganckie przyjęcie, piknik, turniej paintballowy z ogniskiem, czy weekendowy wyjazd. Wszystkie mają jednak jeden podstawowy cel – zbliżyć pracowników na innym gruncie, niż ustrukturyzowane, biurowe środowisko.

Integracja firmowa - impreza dopasowana do Twojego zespołu

Imprezy integracyjne wykorzystują mocne strony firmy, sprzyjają budowaniu więzi, zwiększają zaufanie pracowników. Tego typu eventy pomagają przełamywać bariery między kierownictwem a pracownikami. Imprezy integracyjne nie muszą jednak być sztampowym piknikiem – może być to spływ kajakowy, turniej paintballu, prywatny festiwal muzyczny czy wyjazd narciarski. Rozwijającym się w ostatnim czasie trendem są także imprezy integracyjne połączone z warsztatami mindfullness, zajęciami dotyczącymi emocji, treningiem wrażliwości czy rozładowywaniu stresu w miejscu pracy. Możliwości są nieograniczone, a firmowe imprezy integracyjne są dobrym pomysłem przez cały rok, bez względu na pogodę.

Częstą praktyką firm jest zapraszanie na imprezy firmowe nie tylko pracowników firm, ale rozszerzanie ich na klientów, dostawców.

Wyjazdowa impreza integracyjna

Warto także rozważyć rozszerzoną formę imprezy firmowej, czyli integracyjny wyjazd firmowy. Mimo większych kosztów, wyjazd połączony z noclegiem, może okazać się dobrą inwestycją w integrację zespołu. Nasza firma posiada szeroką ofertę scenariuszy wyjazdów integracyjnych, gwarantujemy także wybór wśród sprawdzonych hoteli i zorganizowanie sprawnego transportu. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować indywidualnie przygotowaną propozycję dostosowaną do oczekiwań i możliwości naszych Klientów.

Atrakcje na imprezy integracyjne

Działamy na rynku od wielu lat – możemy zaproponować standardowe, sprawdzone od lat wybory jak pikniki z konkursami, ogniska, czy turnieje paintballu, escape roomy, a także turnieje tenisowe, spływy kajakowe czy odpowiednio dobrane warsztaty ze sprawdzonymi coachami.

Wystarczy się z nami skontaktować – z pewnością zaproponujemy ofertę wartą uwagi.

Łącz zespół i dbaj o relacje między pracownikami

Dobra atmosfera w pracy, to obok wynagrodzenia oraz szansy rozwoju, najczęściej wymieniana wśród pracowników wartość firmy. Dlatego tak ważna jest troska o dobre relacje między pracownikami oraz pracodawcy z podwładnymi.

Imprezy integracyjne to doskonała forma budowania relacji.

Wspólne spędzanie czasu pozwala lepiej się poznać w nieco innych niż pracowe okolicznościach, a wspólne aktywności uczą współpracy.

Wyjazdy firmowe i imprezy integracyjne dla firm wymagają pomysłu

Czasy, gdy pracownicy spotykali się przy przysłowiowym piwie już dawno minęły. W dobrej zabawie liczy się pomysł, scenariusz i niepowtarzalna oprawa! Zapewniamy każdą z nich. Organizujemy imprezy na wodzie, w plenerze, offroad, gry miejskie, warsztaty kulinarne i taneczne. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na kreatywność!

Dbamy o każdy szczegół

Organizowane przez nas wydarzenia dopracowane są w każdym calu. Pracę nad eventem zaczynamy od wyboru najciekawszego motywu przewodniego przygotowania scenariusza. W pracy nad imprezami firmowymi nie ma przypadku.

Imprezy integracyjne - opinie naszych klientów
1 / 10
Z przyjemnością potwierdzamy, że współpraca z Fever była bardzo udana. Wszystkie części ustalonego wcześniej programu zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny. Pracownicy firmy wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością, otwartością na oczekiwania Klientów oraz elastycznością. Dziękujemy za gorący weekend i miłe wspomnienia
Grzegorz Sokołowski - Członek Zarządu Lhoist Polska
Począwszy od pierwszego kontaktu do realizacji spotkania firma FEVER wykonała swoje obowiązki z najwyższą dokładnością i sumiennością . Należy również nadmienić, że zaproponowaną przez firmę FEVER tematyka spotkania idealnie dopasowała się do naszych oczekiwań, jako organizatora imprezy, jak też spełnika oczekiwania wszystkich uczestników naszej wspólnej zabawy integracyjnej. Wszystkie dekoracje, rewelacyjna oprawa muzyczna i zaangażowanie zespołu FEVER podczas trwania balu dały nam komfort 100% zabawy. Kompetencje całego zespołu, bezproblemowy przebieg, a przede wszystkim zadowolenie Gości sprawiło, iż przy następnej okazji bez wahania powierzymy firmie FEVER kompleksową organizację naszym spotkań
Tomasz Żybała - Dyrektor Personalny - Valeo
W grudniu 2006 roku wraz z Firmą Fever spędziliśmy niezapomniany weekend w Orlim Gnieździe w Szczyrku. Był to wyjazd, który łączył ze sobą zajęcia integracyjne w terenie, oraz wieczory tematyczne, jednym słowem relaks i dobrą zabawę. Bogaty wachlarz atrakcji, ciekawy scenariusz i różnorodność imprez imprez wieczornych sprawiły, że wyjazd przysporzył nam wiele nowych doświadczeń i niezwykłych wrażeń. Na szczególne uznanie w działaniu Firmy Fever zasługuje profesjonalna obsługa klienta w fazie przygotowań do wyjazdu jak i podczas jego realizacji, wysoka jakość świadczonych usług, kompetencja animatorów, ciekawe pomysły, po prostu kompleksowa organizacja imprezy.
Jerzy Szulc - Prezes Tempcold
W imieniu swoim oraz pracowników Medicover składam serdeczne podziękowania firmie FEVER za zorganizowanie imprezy integracyjnej Gorączka Sobotniej Nocy, która odbyła się podczas IV Ogólnopolskiego Zjazdu Lekarzy Medicover w Mikołajkach. Kreatywność, zaangażowanie, poświecenie a przede wszystkim ogrom pracy włożony w realizacje tej imprezy wzbudziły nasz podziw i były świadectwem profesjonalizmu w każdym calu. Doskonale dobrana muzyka, przygotowana garderoba oraz profesjonalne pokazy tańca grupy Fever Dance, wprowadziły nas w klimat szalonych lat 70-tych i 80-tych, dzięki czemu ten wieczór miał tak niepowtarzalny charakter i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.
Jacek Walewski - Kierownik Medyczny - Medicover
Firma Fever przygotowała dla nas projekt imprezy integracyjnej dla rozproszonej sieci sprzedaży - pracowników księgarń Świata Książki. Był on odpowiedzią na konkretną potrzebę zintegrowania tych pracowników naszej firmy, którzy po reorganizacji działu stanęli przed zadaniem wspólnego osiągania konkretnych celów przed nimi postawionych. Przygotowany program obejmował w pierwszym dniu spotkanie integracyjne dla grupy kierowników poszczególnych księgarń oraz zabawę w Kasyno, następnego dnia zaś realizację zadań nastawionych na integrację i osiąganie celu oraz zabawę integracyjną w stylu lat siedemdziesiątych. Zadania integrujące, jak i zabawy były profesjonalne przygotowane, uczestnicy mieli okazję wykazać się zarówno w zadaniach sportowych, intelektualnych, kreatywnych, a przede wszystkim nastawionych na współprace. Wieczorne zabawy wchłonęły wszystkich uczestników imprezy. Dziękujemy firmie FEVER za przygotowanie i realizację opisanej wyżej imprezy. Polecamy firmę jako profesjonalną oraz solidną w realizacji imprez o charakterze zabawowo-integracyjnym
Izabela Pipka - Bertelsmann Media
W imieniu swoim oraz pracowników firmy Cersanit S.A, uczestników wyjazdu integracyjnego we wrześniu 2005, pragnę złożyć wyrazy podziękowania za znakomitą kompleksową organizację i realizację przygotowanego programu. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykła dbałość o każdy element tworzący bogaty pakiet ofertowy, jak również indywidualne i niebanalne podejście do naszych potrzeb zarówno w fazie przygotowań do wyjazdu, jak również w trakcie jego realizacji. Życzę Państwu sukcesów, łącze wyrazy szacunku i uznania dla Waszej pracy.
Monika Kieres - Cersanit
W imieniu firmy EUROLINES POLSKA oraz naszych gości dziękujemy Panom Krzysztofowi Myszkowskiemu i Tomaszowi Grela za profesjonalne przygotowanie dwóch imprez integracyjnych w hotelu Magellan nad zalewem Sulejowskim. Profesjonalna organizacja spotkania oraz doskonale wybrany program towarzyszący sprawiły, że przedstawiciele naszej firmy, jak i zaproszeni goście do tej pory wspominają imprezę z zadowoleniem. Pozytywne opinie osób uczestniczących pozwalają nam zarekomendować ich firmę jako rzetelnego partnera, z którym współpraca przyniosła bardzo satysfakcjonujący efekt.
Krzysztof Stępień - Członek Zarządu EUROLINES
W imieniu firmy ELTCRAC chcieliśmy serdecznie podziękować za organizację wyjazdu integracyjnego dla grupy naszych kontrahentów w hotelu Perła Południa w Rytrze. Firma FEVER dostosowała swoją ofertę do naszych specyficznych potrzeb, a także sama zaproponowała wiele ciekawych rozwiązań. Pozytywne opinie naszych zaproszonych gości pozwalają nam zarekomendować firmę firmę FEVER jako organizatora pikników, wyjazdów integracyjnych oraz szkoleń. Sami mamy nadzieje, ze będziemy mieli okazję ponownie skorzystać z usług tej Firmy
Sylwia Gretka - ELTCRAC
Firma POLSKI KOKS S.A pragnie złożyć serdeczne podziękowania firmie FEVER za organizacje wyjazdu integracyjnego dla naszej ekipy. Wyjazd przysporzył Nam wiele doświadczeń oraz niezwykłych wrażeń. Bardzo ciekawe zajęcia integracyjne i konkurencje, dzięki profesjonalnemu podejściu całego zespołu animatorów, owocowały w wiele pozytywnych emocji. Wieczorna impreza w stylu Gorączka Sobotniej Nocy dzięki doskonałemu prowadzeniu i rewelacyjnym pokazom grupy tanecznej FEVER DANCE wprowadziła Nas całkowicie w klimat lat 70tych. Do białego rana, w kolorowych przebraniach, perukach na głowach przechodziliśmy na parkiecie samych siebie. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę FEVER Krzysztof Myszkowski każdemu, kto chce zafundować swoim pracownikom dawkę niesamowitych wrażeń na imprezie, której nie zapomną przez długi czas.
Andrzej Warzecha
Spotkanie integracyjne pracowników firmy Sygnity S.A odbyło się w hotelu JAWOR. Organizacją i przeprowadzeniem spotkania integracyjnego zajęła się firma FEVER. Zgodnie z założenia przedstawionymi przez naszych organizatorów przenieśliśmy się w niezapomniane kolorowe lata 70-te, 80-te, 90-te. Przebrania, pokazy taneczne w wykonaniu Fever Dance koncert Fever Band, prowadzenie imprezy, konkursy i zabawy - to wszystko sprawiło, że bawiliśmy się do białego rana i na długo będziemy pamiętać nasze spotkanie. Firma FEVER zadbała o wszystkie szczegóły, począwszy od zaproponowania miejsca spotkania, poprzez zaplecze techniczne, przygotowanie sal, opiekę nad prelegentami oraz partnerami, warsztaty integracyjne, aż po część rozrywkową, gwarantującym tym samym udaną i wspaniałą zabawę.
Sygnity
Firma FEVER team zorganizowała dla grupy naszych pracowników integracyjne popołudnie i wspaniały wieczór pod hasłem Gorączka Sobotniej Nocy Całokształt organizacji zasługuje na duże uznanie. Cała grupa stanęła na wysokości zadania aby zarówno zajęcia grupowe jak i wieczór okazał się niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Wszyscy pracownicy biorący udział w imprezie wrócili do pracy ze wspaniałymi wspomnieniami i wrażeniem, że zarówno śpiewać jak i tańczyć każdy może...
Terasa Mroczek - Krupa - SÜDZUCKER POLSKA
Ravak Polska S.A zaplanowała spotkanie integracyjne dla swoich klientów w ośrodku Pod Grzybkiem koło Częstochowy. Organizacji spotkania podjęła się firma Fever z Krakowa, Spotkanie zostało przygotowane w sposób niezwykle profesjonalny, a organizacja nie budziła najmniejszych zastrzeżeń. Od początku realizacji projektu, już na etapie jego planowania, osoby odpowiedzialne za przygotowanie były z nami w stałym kontakcie, zapewniając nam poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia w trakcie przebiegu całego projektu. Podczas spotkania Fever wykazała się ogromnym wyczuciem oraz atrakcyjnością przeprowadzonych pomysłów integracyjnych. Spotkanie zostało odebrane niezwykle mile przez naszych klientów. Do dziś spotykamy się z ich głosami wyrażającymi wdzięczność i zadowolenie
Roman Kawszyn - Ravak Polska S.A
Właściciele Firmy są specjalistami w swojej dziedzinie, a realizując zlecenie dali dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Okazali się być bardzo kreatywnymi i kooperatywnymi współpracownikami. Posiedli rzadką umiejętność aktywizowania uczestników zorganizowanych przez siebie imprez i dbania o to aby wszyscy wspaniale się bawili. Firma FEVER z Krakowa wykonała zlecenie w terminie i zadbała o wysoką jakość swoich usług. Możemy z całą pewnością polecić firmę FEVER jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego.
Grzegorz Schwarz - Dyrektor ds. marketingu - Helion SA
W imieniu Zarządu firmy Profarb oraz wszystkich pracowników, pragnę złożyć serdeczne podziękowania za organizację imprezy integracyjnej dla naszej firmy. Profesjonalne podejście do tematu i pełne zaangażowanie całego zespołu FEVER pozwoliły nam przeżyć niezapomniane chwile. Na długo pozostaną w naszej pamięci rywalizacje i konkursy podparte odpowiednią oprawą muzyczną i techniczną, współpracą z zespołem animatorów oraz profesjonalnych tancerzy. Odpowiednio dobrany scenariusz, zaufanie o każdy nawet najmniejszy szczegół, pozytywnie zaskoczyło wszystkich pracowników firmy i zagwarantowało nam 100% zabawę.
Marian Adamek - Dyrektor
W imieniu Firmy SOVIT Sp. z o.o chciałbym bardzo serdecznie podziękować całemu zespołowi Agencji Fever za bardzo profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie spotkania integracyjnego. Konferencja odbyła się w hotelu Magellan w czerwcu 2008 r. Kreatywność, profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt z Uczestnikami wyjazdu oraz konkurencyjna oferta cenowa sprawiają, że polecamy Fever każdemu, kto ceni sobie najwyższą jakość usług.
Jarosław Buczkowski - SOVIT
Wieloletnią już tradycją DPD POLSKA SP Z O.O jest organizacja corocznych spotkań integracyjnych dla naszych Pracowników (na terenie całego kraju). Mamy w tej mierze sporo doświadczeń i miłych wrażeń - wiążą się jednak też z tym tematem duże wymagania oraz oczekiwania po stronie przedstawicieli DPD - chcemy, by czas spędzony wspólnie był każdorazowo szczególny i naprawdę wart częstego wspominania. Z firmą FEVER spotkaliśmy się z racji polecenia przez jednego z kontrahentów. Podjęcie współpracy okazało się to przysłowiowym Strzałem w dziesiątkę a treść reklamowa zawarta na stronie internetowej w pełni odzwierciedla kompetencje przedstawicieli FEVER. Mając na uwadze wcześniejsze doświadczenia związane z organizacją tego rodzaju spotkań dla Pracowników DPD POLSKA SP Z O.O Oddział w Krakowie - rekomenduję wspomnianą firmę jako solidnego i wiarygodnego Partnera.
Anita Niemczyk-Wójcik - DPD POLSKA SP Z O.O
Mamy przyjemność przekazać wyrazy uznania dla wysokich kwalifikacji załogi firmy Fever. Mieliśmy okazję je sprawdzić przy organizacji imprezy organizacyjnej w Ośrodku Wypoczynkowym Pod Grzybkiem w Zawadach. Swoich profesjonalizmem Fever Gwarantuje nie tylko wysoką jakość usług, ale równieżskutecznie buduje wizerunek elastycznego i wiarygodnego partnera, któremu można ze spokojem powierzyć najtrudniejsze zadania. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu, skrupulatności i dokładności tych młodych i otwartych ludzi, można mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane na czas, a ich zaangażowanie i profesjonalne do zadań niewątpliwie przyczynia się również do sukcesu firmy Solar Polska jako solidnego pracodawcy.
Adam Dymek - Dyrektor finansowy - Solar Polska
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.