showreel showreel showreel

Strefa chillout - aranżacja

Strefy chillout na imprezach

Stylowe strefy chillout’u to kreatywny, modny dodatek do wielu przyjęć wymagających bardziej formalnej oprawy. Niezależnie czy jest to wydarzenie organizowane dla dużej korporacji, niewielka impreza firmowa czy impreza integracyjna, stworzenie przestrzeni relaksu z luźniejszą atmosferą może okazać się świetnym miejscem do wytchnienia dla gości.

Strefa chillout’u pozwala na zwolnienie, rozkoszowanie się atmosferą, chwilę odpoczynku przy wolniejszej muzyce i koktajlu. Tego typu przestrzeń może być zaaranżowana w dowolnym miejscu – na uboczu, w ogrodzie lub w centralnej przestrzeni imprezy. Zapewniamy pełną infrastrukturę, namioty typu gwiazda, nowatorskie meble eventowe, oświetlenie architektoniczne, oprawę artystyczną, mobilne bary, shisha party.

W takim przypadku może być to dobry pomysł na oddzielenie od siebie przestrzeni w trakcie imprezy – sprawdza się to przy uroczystościach odbywających się dla większych grup ludzi, na dużych przestrzeniach (jak duże imprezy firmowe).

Strefa chillout na weselach, piknikach, evetach

Warto zwrócić uwagę na detale – w strefie chillout’u sprawdza się koncepcja motywu przewodniego, który może być nawiązaniem do głównego tematu imprezy lub wręcz przeciwnie – może całkiem od niego odbiegać wystrojem, muzyką i proponowanymi napojami (i menu, jeśli jest ono przewidziane). Strefa ta powinna być z pewnością wygodna, komfortowa i sprzyjająca odpoczynkowi i mniej formalnym rozmowom.

Wszystkie elementy, którą zapewnią, że spełni ona oczekiwania naszych Klientów znajdują się w ofercie Fever Picnic.

 

Strefy chilloutu - opinie naszych klientów
1 / 10
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.