showreel showreel showreel

Wprowadzenie nowego produktu na rynek - prezentacja

Przemyślana i znakomicie przeprowadzona prezentacja jest często kluczowym elementem sukcesu sprzedażowego produktu potencjalnym klientom. Zwłaszcza jeśli jest to pierwszy kontakt klienta z produktem – może on być tym najważniejszym. Warto więc, żeby te pierwsze wrażenia były jak najlepsze.

Cel prezentacji produktu może być różny w zależności od grupy docelowej i do niej powinna zostać dopracowana prezentacja. Niezależnie, czy produkt ma zostać zaprezentowany wewnątrz firmy, przedstawiony inwestorom czy potencjalnym kupcom – dobrze zaplanowana i odpowiednio poprowadzona prezentacja produktu często okazuje się być decydująca.

Fever oferuje przygotowanie prezentacji produktowej, jej pełną oprawę i poprowadzenie dla zamkniętej grupy gości lub dostępnej dla szerszej publiczności.

Sprzedażowa prezentacja produktu, dopasowana do Twoich klientów

Dostosujemy prezentację sprzedażową dobierając ją do wymagań Klienta, specyfiki produktu, jego kluczowych cech i zróżnicowania odbiorców.

Prezentacje produktów - opinie naszych klientów
1 / 10
Firma INTER-BUD DEVELOPER sp.z.o.o składa podziękowania i gratulacje firmie FEVER TEAM za przygotowanie kampanii reklamowej promującej nowe osiedle przy u;. Bobrzyńskiego. Inwestycja ta aktualnie się w trakcie realizacji. Firma Fever okazałą się niezawodnym partnerem i strategiem organizacji dużych wydarzeń promocyjnych. Opracowała program reklamy animację sprzedaży, które w znacznej mierze przyczyniły się do zainteresowania nowo budowanym osiedlem. Zaangażowanie, pomysłowość oraz pełny profesjonalizm doceniła nie tylko nasza firma, ale również licznie przybyli na to wydarzenie goście i okoliczni mieszkańcy osiedla Ruczaj. Z pełną odpowiedzialnością polecamy tą firmę innym kontrahentom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych firmie FEVER.
Tadeusz Konieczny - Prezes Zarządu INTER-BUD DEVELOPER
Spotkania branżowe organizowane pod hasłem Tradycja i nowoczesność to już od wielu lat tradycja naszej firmy. W tym roku przy organizacji postanowiliśmy skorzystać z usług grupy artystycznej FEVER z Krakowa co niewątpliwie wprowadziło do jego formuły ducha XXI wieku. Profesjonalne pokazy tańca, animacje sprzedaży czy umiejętności konferansjerskie to tylko nieliczne z wielu zalet tej firmy. Teraz jesteśmy już pewni, że potrafią sprostać trudnym wyzwaniom i wysokim oczekiwaniom.
Urszula Nowak - Kierownik Działu Marketingu - BELMEB
Firma Euro-Zoo pragnie podziękować za obsługę artystyczną imprezy Hawaii Latin Party dla klientów z Małopolski, która odbyła się w Krakowie. Firma Fever zapewniła fantastyczną oprawę muzyczną, profesjonalne pokazy taneczne i wspaniałą dekorację, która wywołała atmosferę prawdziwej hawajskiej nocy. Tancerze, dzięki niezwykłemu kontaktowi z publicznością sprawili, że impreza dostarczyła gościom wiele miłych wspomnień i była wspaniałym zakończeniem wakacji. Z przyjemnością możemy polecić firmę Fever jako profesjonalnego organizatora imprez i wyrażamy zainteresowanie przyszłą współpracą przy organizacji imprez. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu swoim i zaproszonych przez nas gości.
Adam Koszowski - Prezes Zarządu - Euro-Zoo
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.