showreel showreel showreel

Catering na imprezy okolicznościowe

Dobry catering to podstawa każdej imprezy okolicznościowej

Ekipa Fever ma bogate doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości cateringu na imprezy firmowe, prywatne i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Niezależnie jednak, czy organizujemy kameralną kolację, czy wystawny bankiet – podchodzimy do tego z takim samym zaangażowaniem i starannością.

Nasz zgrany i pracowity zespół regularnie stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę, żeby kolejny raz pozytywnie zaskoczyć naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z firmami czy prywatnymi klientami – możecie być pewni, że damy z siebie wszystko.

Niezapomniana impreza z pysznym cateringiem!

Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami w tworzeniu menu na zamówienie dla różnorodnych rodzajów imprez okolicznościowych. Niezależnie od tego, czy planujesz bankiet, dużą imprezę firmową, elegancką kolację, idealny ślub, czy kameralną imprezę prywatną, stworzymy dla Ciebie menu, które będzie dopasowane do Twoich wymagań.

Weźmiemy pod uwagę wymogi dietetyczne uczestników i w miarę możliwości postaramy się używać lokalnych i sezonowych składników. U podstaw sukcesu leży znakomita obsługa naszych gości. To dlatego od lat nasi Klienci do nas wracają!

Przywiązujemy dużą wagę do wymagań każdego z naszych Klientów, a podczas realizacji zapewniamy usługi w pełni odpowiadające ich potrzebom. Dlatego też zatrudniamy ludzi, którym ufamy i którzy rozumieją, jak ważne jest dla nas zaufanie naszych Klientów i znają się na swojej pracy. Sami szkolimy naszych pracowników, żeby zapewnić najlepszą możliwą obsługę.

Wesela i przyjęcia koktajlowe - wybierz pewny catering

Wesele jest zbyt ważną imprezą, żeby ryzykować korzystając z usług niesprawdzonej firmy cateringowej. Nasi Klienci mogą być pewni, że damy z siebie wszystko, żeby ten dzień był niezapomniany. Od Ciebie będzie zależeć, czy ma to być eleganckie przyjęcie czy inny wyjątkowy sposób na świętowanie świeżo zawartego małżeństwa, na przykład w lekkiej i mniej zobowiązującej formie pikniku. Czy impreza będzie bardziej formalna, czy raczej w stylu boho z jedzeniem na świeżym powietrzu i luźną atmosferą.

Jedno jest pewne – zrobimy wszystko, żeby zorganizowane przez nas przyjęcie było takie, jakie sobie wymarzysz! Czy będzie konwencjonalne, czy też dalekie od tradycyjnego – starannie je zaplanujemy i dobierzemy całe menu tak, żeby odpowiadało wszystkim gościom. Zajmiemy się też organizacją całego zaplecza sanitarnego.

Mamy jednak w tym spore doświadczenie, możesz nam zaufać!

Dobry catering na rodzinne imprezy

Urodziny, imieniny, rocznice czy chrzciny to idealne okazje do wspólnego rodzinnego świętowania. Zależnie od tego, jaki charakter ma Twoja impreza – dostosujemy nasze menu do potrzeb wszystkich gości.

Nasza firma z radością przejmie na siebie przygotowanie zaplecza cateringowego Twojej imprezy! Od Ciebie zależy, czy ma być elegancka kolacja, garden party, kolorowy kinder bal, urodziny czy po prostu impreza rodzinna. Wybór miejsca może zależeć od Ciebie albo może zdać się na nas – pomożemy wtedy także w wybraniu i przygotowaniu wystroju i pełnej obsłudze, upewnimy się, że ten dzień będzie wart zapamiętania i wspominania dla wszystkich uczestników.

Szanujemy także konkretne preferencje naszych klientów – przedstawimy więc proponowaną przez nas ofertę cateringu, którą jednak wspólnie możemy zmodyfikować o specjalne życzenia, dania, wymogi żywieniowe czy ograniczenia dietetyczne Twoich gości. Zadbamy o profesjonalną pomoc w doborze win i alkoholi. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszyscy goście byli zadowoleni!

Catering na imprezy firmowe

Fever ma bogate doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez firmowych – od różnej wielkości pikników, przez konferencje, aż po eleganckie bankiety i duże imprezy zbiorowe, także te z udziałem gwiazd. Jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności, a nasze doświadczenie pozwoli nam odpowiednio dobrać naszą ofertę do oczekiwań naszych Klientów. Zadbamy, żeby obsługiwana przez nas impreza była niezapomniana dla uczestników.

Zadbanie o Twoją wyjątkową uroczystość w szczególnym dniu będzie dla nas największym wyróżnieniem.

Imprezy okolicznościowe - opinie naszych klientów
1 / 10
Frima TES S.A pragnie serdecznie podziękować agencji FEVER z Krakowa za organizację imprezy, która odbyła się w hotelu Echo w Cedzynie k. Kielc. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z poziomu usług świadczonych przez firmę. FEVER dał się poznać jako doświadczony i godny zaufania partner w tego typu przedsięwzięciach. Na uznanie zasługuje zwłaszcza profesjonalne podejście do tematu oraz kreatywność pracowników. Pochwały należą się także zespołowi prowadzącemu imprezę. Animatorzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i poczuciem humoru. Niepowtarzalny scenariusz imprezy, liczne zabawy i konkursy dla uczestników - wszystko to złożyło się na wyjątkowo udany wieczór. Nasi klienci będą długo wspominać imprezę, zwłaszcza, że została ona uwieczniona w formie zdjęć i filmu dla uczestników.
Tomasz Woźniak - Prezes Zarządu - TES
Firma FEVER świadczyła dla nas usługę w zakresie organizacji imprezy Babski Comer 2009. Usługa polegała na prowadzeniu imprezy, w której uczestniczyło 650 pań, a przewodnim hasłem była Gorączka sobotniej nocy Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonania usługi oraz profesjonalnej i miłej współpracy
Andrzej Szymkiewicz - Południowy Koncern Węglowy
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 85 im. Ks. K. Jancarza pragną złożyć firmie Fever serdeczne podziękowania za wielką i bezinteresowną pomoc rzeczową na naszym tegorocznym Festynie Szkolnym. Jednocześnie informujemy, że konkursy sportowe, które dzięki Państwu zostały przeprowadzone zostały sprawiły ogromną radość naszym uczniom, uatrakcyjniły imprezę i dały wszystkim ogromną satysfakcje
Barbara Nowak
To już kolejny raz, kiedy powierzyliśmy Państwu organizację imprezy dla naszych pracowników i tym razem nie zawiedliście Państwo Naszych oczekiwań. Począwszy od dekoracji, poprzez rewelacyjną oprawę muzyczną i dbałość o każdy szczegół, sprawiliście, że zostały spełnione nasze najśmielsze oczekiwania. Wasze zaangażowanie oraz profesjonalizm zagwarantowały świetną, pełną wrażeń i atrakcji imprezę, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich pracowników
Franck Titten - Valeo
Do chwili obecnej we współpracy z Agencją Fever zorganizowaliśmy już dwie imprezy firmowe. W kwietniu imprezę integracyjną oraz w grudniu Christmas Party. Impreza kwietniowa połączona była także z częścią dydaktyczną, w organizacji której również mogliśmy liczyć na pomoc Fever. Pracownicy Agencji Fever z Krakowa potrafią działać pod presją czasu i we wszystkim wykazują się profesjonalizmem w najwyższym stopniu. Nawet jeśli plany zmieniają się w ostatniej chwili oni zachowują zimną krew i potrafią szybko reagować. Elastyczność w dopasowaniu warunków imprezy do realiów firmy pozwala wszystkie projekty realizować w co najmniej stu procentach. Agencja Fever z Krakowa to profesjonalna firma, która potrafi zorganizować imprezę na której nikt nie będzie się nudził. Przy napiętych harmonogramach zajęć działają szybko i sprawnie, dzięki czemu wszystko działa na najwyższym poziomie.
Paulina Rutkowska - LexisNexis
Okazało się, że Fever nie składa obietnic bez pokrycia i, że uczestnicy imprezy rzeczywiście zapamiętają ją na długi czas. Poziom zabawy, jej prowadzenie, organizacja i przebieg przeszły nasze oczekiwania. Wszystko, co zostało zaproponowane znalazło odzwierciedlenie podczas imprezy. Natomiast pomysłowość i inwencja osób prowadzących wykroczyła daleko poza informacje zawarte w ofercie organizacji imprezy, czego wynikiem jest zadowolenie wszystkich uczestników. Nie do przecenienia jest fakt, że Fever potrafi zaangażować do zabawy osoby w różnym wieku i o różnych gustach muzycznych. Zlecenie zostało wykonane nad wyraz profesjonalnie, ze znakomitą oprawą muzyczną, przy użyciu wysokiej klasy zaplecza technicznego. Niesamowity zespół Fever Band, który przypomniał wspaniałe przeboje polskiej sceny w świetnych aranżacjach, potrafi rozgrzać uczestników spotkania i zachęcić do wspólnej tanecznej zabawy oraz startowania w konkursach. Oprawa Dj-a była znakomita ale muzyka na żywo w wykonaniu tak dobrego zespołu była rewelacją wieczoru. Składamy serdeczne podziękowania za wspólnie spędzony czas i nie możemy się doczekać następnej imprezy.
Dorota Łapa - Węglokoks
Jest nam niezwykle miło zarekomendować firmę Fever, która zorganizowała dla Valeo, wyjątkowe spotkanie karnawałowe Made In Poland Firma Fever po raz kolejny dała się poznać jako kompetentny oraz zaangażowany w działanie partner, któremu w sposób ciekawy udało się przygotować odpowiedni program naszej imprezy dla pracowników naszej firmy. Działanie podejmowane przez firmę Fever oznaczają się wysokim standardem jakości wykonania oraz satysfakcjonującym wywiązaniem się z poczynionym ustaleń. Z ogromną przyjemnością pragniemy podziękować Panu Krzysztofowi Myszkowskiemu za profesjonalizm w każdym calu. Panom Konrad Sołtys i Zygmunt Chajzer za wyjątkowe prowadzenie wieczoru, zespołowi Fever Band za świetną muzykę oraz wszystkim animatorom Fever. Życzymy kolejnych świetnych imprez i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.
Magdalena Mickiewicz - Valeo
Firma Fever, jako organizatora spotkania dla naszych pracowników, wyłoniliśmy spośród wielu funkcjonujących na lokalnym, małopolskim rynku. Dziś nie żałujemy podjętej decyzji. Organizator wykazał się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz dużym zaangażowaniem przy realizacji projektu. Wszelkie ustalenia dokonywały się w bardzo miłej atmosferze, respektowano nasze sugestie przy równoczesnym zachowaniu własnej wizji. Wysoko oceniamy rzetelność, dbałość o najmniejszy szczegół, ale również wysoką kulturę osobistą Pracowników Firmy Fever. Dziękując za udany wieczór, życzymy całemu zespołowi Fever samych sukcesów i liczymy na miłą współpracę w przyszłości
M. Adamowicz - PharmaCosmetics Fagron
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.