showreel showreel showreel

Organizacja imprez masowych: sportowych, koncertów i innych

Organizujemy wyjątkowe imprezy masowe!

Imprezy masowe są zupełnie odmienną, bardzo skomplikowaną formą rozrywek dla większej ilości ludzi. Ich przygotowanie wymaga dobrego planu i świetnej, przemyślanej organizacji. Fever ma w tym bogate doświadczenie!

Masowe imprezy artystyczno-rozrywkowe - organizacja

Imprezy na stadionach czy dużych terenach otwartych dla ponad tysiąca uczestników są nie lada wyzwaniem organizacyjnym, ale dla nas nie ma zadań niemożliwych! Fever Catering jest w stanie przygotować przekąski i napoje dla dużych imprez takich jak koncerty, kabarety czy przeglądy. Naszą ofertę możemy dopasować do wymagań klienta i jednocześnie przeprowadzić specyfikację grupy docelowej, żeby mieć pewność, że oferta cateringowa zostanie odpowiednio dopasowana.

Organizacja imprez sportowych

Imprezy sportowe to najpopularniejsza forma imprez masowych. Eventy na stadionach mają swój klimat, pod który należy starannie dobrać ofertę cateringową. Hot-dogi, hamburgery, kanapki i wszelkiego rodzaju fast foody muszą być podawany sprawnie, a jednocześnie bardzo świeże i ze sprawdzonego źródła – tu nie ma miejsca na błędy czy na niedoświadczoną, przypadkową obsługę.

Imprezy masowe - opinie naszych klientów
1 / 10
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.