showreel showreel showreel

Organizacja pikników firmowych i rodzinnych

Fever Catering oferuje naszym Klientom pełną ofertę obsługi jednego z niesłabnących hitów sezonu wiosenno-letniego – czyli pikników firmowych. Chcesz zorganizować piknik firmowy, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy po to, żeby pomóc. Nasz zgrany zespół zajmie się wszystkimi etapami przygotowania. Niezależnie od wielkości wydarzenia i miejsca, w którym ma się odbywać, gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie i dbałość o szczegóły, które razem z jedzeniem najwyższej klasy są fundamentem udanego przyjęcia.

Piknik firmowy z cateringiem dopasowany do Twoich potrzeb

Niezależnie więc czy będziemy przygotowywać nieformalny bufet, zaoferujemy food trucki z szybkim jedzeniem, poczęstunek na trawie czy grilla lub ognisko – dołożymy wszelkich starań, żeby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, gwarantujemy świeże, pyszne potrawy przygotowane z możliwie lokalnych składników najwyższej jakości, wszystko zgodnie z wymogami naszych Klientów. Możemy przygotować piknik śniadaniowy, brunch, całodzienną imprezę lub wieczornego grilla. Zajmiemy się wszystkim od samego początku aż do satysfakcjonującego zakończenia imprezy.

Chcemy, aby na organizowanych przez nas eventach każdy dobrze się bawił, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom usług.

Pikniki firmowe - opinie naszych klientów
1 / 10
W imieniu swoim oraz zaproszonych Gości i uczestników Pikniku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania pragnę złożyć wyrazy podziękowania firmie FEVER za znakomitą kompleksową organizację i realizację przygotowanego programu. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykła dbałość o każdy element tworzący bogaty pakiet ofertowy, jak również indywidualne i niebanalne podejście do naszych potrzeb zarówno w fazie przygotowań, jak również w trakcie jego realizacji.
dr hab. inż. Maciej Krawczak - Prorektor Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania
Ninejszym oświadczamy, że jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z poziomu usług świadczonych przez firmę FEVER z Krakowa. Firma ta poprowadziła animację pikniku w siedzibie Rigips Polska - Stawiany Sp. z.o.o w Szarbkowie. W sposób profesjonalny, a przy tym z niezwykłą werwą i humorem prowadzili zabawy dla dorosłych i dzieci, oraz przedstawili własny program artystyczny. Do dziś dostaję dowody uznania od pracowników obecnych na pikniku. Jak napisał jeden z naszych pracowników: Dziękujemy i prosimy o jeszcze!
Jerzy Zacharewicz - Dyrektor Zakładu - Rigips
Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie dorocznego pikniku rodzinnego dla pracowników naszej firmy. Perfekcyjna organizacja i miła atmosfera panująca podczas imprezy za sprawą kompetentnych i sympatycznych pracowników agencji FEVER sprawiła, że piknik był świetnie przygotowaną i udaną imprezą. Pracownicy KPMG wraz z rodzinami bawili się doskonale mając spory wybór atrakcji, zaplecze gastronomiczne i zawsze służących pomocą pracowników agencji. Na szczególne uznanie zasługuje autorski doskonale przygotowany taneczny program Gorączka Sobotniej Nocy, który porwał do szalonej zabawy absolutnie wszystkich uczestników pikniku
Monika Strózik - Administration Supervisor - KPMG
PKP CARGO SA pragnie udzielić referencji Agencji Fever za profesjonalną realizację pikniku dla pracowników z okazji 10 lecia spółki. Agencja Fever organizowała piknik na 1600 osób. W ramach zlecenia zabezpieczała obsługę artystyczną oraz animację dla dzieci i dorosłych. Przygotowanie i realizacja pikniku przebiegało bardzo sprawnie, widać było w działaniach firmy pełny profesjonalizm. Kreatywność otwartość pracowników wpłynęła na bardzo dobrą atmosferę podczas pikniku. Doskonały kontakt z uczestnikami zarówno dorosłymi jak i z dziećmi nadały imprezie ciepłego, rodzinnego ale pełnego energii klimatu, a konkursy prowadzone przez animatorów przyciągały uwagę wszystkich uczestników. Piknik był bardzo dobrze odebrany przez pracowników uczestniczących w imprezie oraz był bardzo dobrze oceniony przez zarząd PKP CARGO SA.
Rafał Rasłowicki - PKP CARGO SA
Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przygotowanie trzech pikników rodzinnych dla pracowników naszej firmy. Perfekcyjna organizacja i miła atmosfera panująca podczas imprez za sprawą kompetentnych i niezwykle sympatycznych pracowników firmy Fever sprawiła, że Pikniki były świetnie przygotowanymi i udanymi imprezami. Pracownicy Fabryki Rigips - Stawiany wraz z rodzinami zawsze bawili się doskonale na organizowanych przez agencje Fever piknikach głównie dzięki dużemu wyborowi atrakcji, świetnemu zapleczu gastronomicznemu i zawsze służących pomocą pracownikom agencji Fever. W szczególności chcielibyśmy podkreślić ogromne zaangażowanie agencji Fever podczas fazy przygotowań każdej z imprez. Perfekcyjnie przygotowana oferta, zrozumienie potrzeb klienta, kreatywność i duży wybór rozwiązań ze strony agencji była niewątpliwie kluczem do sukcesu imprez. Gorąco polecamy usługi agencji Fever, licząc w przyszłości na równie miłą i owocną współpracę.
Małgorzata Piątek - Rigips -Stawiany
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.