showreel showreel showreel

Organizacja bankietów - catering, atrakcje, dekoracje

Nasz wysoce doświadczony zespół Fever Catering dzięki ścisłej współpracy z Klientami zawsze znajduje innowacyjne i ekscytujące sposoby zapewnienia cateringu podczas imprezy. Nasze menu są indywidualnie projektowane wokół atmosfery imprezy, miejsca i możliwości naszych Klientów – bez względu, czy jest to niewielka, kameralna impreza czy event dla kilkuset osób.

Używamy najświeższych, w miarę możliwości lokalnych i ekologicznych, najwyższej jakości składników, żeby za każdym razem zagwarantować wyjątkowe menu.

Catering dopasowany do charakteru bankietu

Niezależnie od tego, czy bankiet jest formą nagrodzenia zespołu, czy jest wydarzeniem skupiającym się wokół konkretnego celu (jak bankiet charytatywny), jesteśmy w stanie zaproponować i przygotować menu wokół tematu wydarzenia. Jesteśmy przygotowani, żeby sprostać specjalnym potrzebom naszych Klientów, zarówno jeśli chodzi o odpowiednie przygotowanie miejsca, jak i konkretne wymogi żywieniowe.

Nasz zespół jest odpowiednio przygotowany, żeby od początku do końca zarządzać wydarzeniem – zapewniamy najwyższy poziom usług przez cały czas jego trwania.

Pełna obsługa cateringowa bankietów

Nasi Klienci mogą nam w pełni zaufać – zapewniamy ponadprzeciętną obsługę i niezapomnianą prezentację na wyjątkowe okazje. Zachwycimy wyborem i jakością oferowanego menu.

Jesteśmy najlepsi wśród firm świadczących usługi cateringowe – zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji.

Bankiety - opinie naszych klientów
1 / 10
Firma Fever zapewniła obsługę artystyczną oraz przygotowała interesujący program rozrywkowy towarzyszący bankietowi. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Fever. Agencja wykazała się dużym zaangażowaniem i pomysłowością, zrealizowała projekt imprezy w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi wymaganiami. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijała dalej.
Tomas Kulhanek - CSA Polska
Firma UPOS System Sp. z o.o pragnie serdecznie podziękować agencji Fever za organizację i przeprowadzenie imprezy z okazji 15lecia istnienia firmy w Hotelu Belweder w miejscowości Ustroń. Profesjonalnie przygotowany harmonogram imprezy, bankiet, występ gwiazd, ciekawe gry i konkursy integracyjne, rzetelne podejście pracowników firmy spełniło oczekiwania wszystkich uczestników wspólnej zabawy. Rekomendujemy firmę Fever jako partnera podczas organizacji imprez firmowych
Mirosław Drywień - Prezes Zarządu UPOS - System
Intergraph Polska współpracuje z firmą Fever już od kilku lat. W tym czasie firma Fever zorganizowała dla nas kilka spotkań integracyjnych i bankietów. Za każdym razem imprezy przebiegały zgodnie z zaproponowanym programem, pracownicy agencji wykazywali się pełnym profesjonalizmem, dobrą organizacją pracy i elastycznością w spełnianiu sugestii i oczekiwań uczestników. Ze strony formalnej, a także wzajemnych kontaktów tak przed, jak i po każdej imprezie wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Zarówno uczestnicy jak i organizatorzy spotkań byli bardzo zadowoleni z oferowanych usług, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić wszystkim firmę Fever jako poważnego a jednocześnie kreatywnego partnera
Anna Stocka - Intergraph Polska
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.