showreel showreel showreel

Kursy gotowania, baristyczne i barmańskie - wspólne gotowanie

Szkolenia gastronomiczne

Oferujemy szeroki zakres zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich kursów gotowania. Kompleksowo szkolimy w wybranych technikach kulinarnych.

Nasze szkolenia jesteśmy w stanie dopasować zarówno do potrzeb amatorów rozpoczynających swoją przygodę z gotowaniem, jak i profesjonalistów chcących poszerzać swoją wiedzę w konkretnym, wyspecjalizowanym obszarze.

Jesteśmy w stanie zorganizować i przeprowadzić szkolenia dla szefów kuchni, kadry menedżerskiej czy właścicieli firm działających w branży spożywczej i hotelarskiej.

Gotowanie zespołowe

Nietypowa rozrywka zespołu firmowego, czy może wieczór panieński albo po prostu pomysł na spotkanie ze znajomymi?

Wspólne gotowanie wzmacnia więzi i uczy współpracy, łącząc ze sobą doznania kulinarne. Nasz zespół może zaproponować temat danego wydarzenia – ale jak zawsze, jesteśmy także otwarci na propozycje naszych klientów.

Kursy gotowania – kilkudaniowe zestawy

Tradycyjne kursy niekoniecznie tradycyjnego gotowania. Dla amatorów i dla tych, którzy chcą poszerzać swoje kulinarne horyzonty. Na różnym poziomie trudności i zaawansowania, różnych typów kuchni. Wspaniały pomysł na prezent!

Gotowanie drużynowe – konkurs kulinarny

Niecodzienna propozycja – bitwa gotujących drużyn, które muszą wspólnie wybrać szefa kuchni, stworzyć przepis, a później zespołowo przygotować i zaserwować wspólny lunch w określonym czasie. Bardzo dobra propozycja dla firm.

Gotowanie na żywo

Chcesz zaskoczyć i jednocześnie zaktywizować swoich gości? Gotowanie na żywo może być miłym i oryginalnym pomysłem obfitującym w wiele pozytywnych wrażeń. Nasi kucharze przygotowują na żywo posiłki, demonstrując jednocześnie wszystkie etapy, dzieląc się know-how i oczywiście serwując przygotowywane potrawy.

Desery

Unikalne doświadczenie – warsztaty deserowe, które nasz zespół dopasuje do wymagań klientów.

Wine tasting i dobór win

Odpowiednia selekcja win i kompetentny prowadzący to gwarancja dobrze spędzonego czasu na degustacji połączonej z poznawaniem podstawowych pojęć świata win. Wine tasting może być połączony z bardziej poszerzonym wykładem na temat danego regionu czy szczepu, a także słownictwa i technik degustacyjnych.

Kursy dla baristów i barmanów

Kursy baristyczne

Fuzja teorii i paktyki – czyli kompleksowa wiedza na temat kawy, jej gatunków, sposobach parzenia i sprzęcie. Szkolenie kierowane głównie do amatorów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę.

Kursy barmańskie

Podstawowe przepisy, ale nie tylko – także dawka wiedzy o alkoholach, sposobach serwowania, czy trochę barmańskich tricków.

Marketing kulinarny

Przygotowanie skrojonych na miarę szkoleń dla firm związanych z przemysłem spożywczym.

Gotowanie z celebrytami

Wyjątkowa propozycja umożliwiająca gotowanie w towarzystwie rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu.

Szkolenia gastronomiczne - opinie naszych klientów
1 / 10
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.