showreel showreel showreel

Wynajem food trucka

Food Truck - wynajem na imprezy i pikniki

Restauracje na kółkach są coraz popularniejsze i nie kojarzą się już tylko z lodami czy tanim fast foodem. Różnorodność food trucków nieustannie się zwiększa i mogą uatrakcyjnić imprezę firmową lub piknik, być łatwą i tańszą alternatywą dla pełnego cateringu lub stanowić alternatywną wersję pracowniczej stołówki.

Food trucki są także świetnym rozwiązaniem, gdy w miejscu organizowania imprezy brak odpowiedniego zaplecza umożliwiającego przygotowania lub nawet odgrzanie posiłków. Ta forma cateringu daje także możliwość dużego zróżnicowania oferty i przygotowania jej dla całkowicie odmiennych upodobań (można wybierać między food trackami z burgerami, z głównie mięsną ofertą, daniami wegetariańskimi lub wegańskimi, czy food truckami z deserami i lodami).

Food truck - opinie naszych klientów
1 / 10
Skontaktuj się z nami
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fever z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.