Nasze Referencje
Firmy, które
nam zaufały

Organizacja imprez firmowych i integracyjnych

Eventy firmowe

Organizacja pomysłowych, przemyślanych i zaskakujących eventów to nasze drugie imię. Robimy to od lat i robimy to dobrze. Najistotniejsza jest dla nas satysfakcja naszych Klientów. Potrafimy słuchać i bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu zorganizować Twoje wydarzenie tak, by było nie tylko świetnie zaplanowane, ale jednocześnie niezapomniane i niepowtarzalne.

Przygotujemy imprezę integracyjną Twojego zespołu, zorganizujemy pokazy artystyczne i koncerty gwiazd. Naszym Klientom gwarantujemy współpracę z zespołem naszych zaufanych, wypróbowanych ludzi, z którymi współpracujemy od lat. Wszystko to zorganizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w sprawdzonych miejscach.

Chcesz nas wypróbować?

Zobacz
showreel showreel showreel showreel

Profesjonalny catering

Organizujesz imprezę firmową, imprezę plenerową, biznesowe spotkanie czy rodzinną uroczystość? Na wszystkie te okazje mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązania, które w oparciu o nasze doświadczenie dobierzemy do Twoich potrzeb, wymagań i możliwości. Nasze oferty przygotowujemy w oparciu o wieloletnią współpracę z uznanymi kucharzami i cukiernikami. Zapewnimy sezonowe menu bazujące na świeżych produktach przy uwzględnieniu wszystkich dietetycznych wymogów naszych Klientów. Gwarantujemy profesjonalną obsługą i rzetelną poradę.

Potraktuj nasze propozycje jako inspirację, konkretną ofertę przygotujemy specjalnie dla Twojej firmy.

Niewiele jest rzeczy, które tak zapadają w pamięć jak catering – nie pozwól, żeby niewłaściwie dobrany zaważył na sukcesie Twojego eventu.

Zobacz
showreel showreel showreel showreel

Pikniki dla firm

Pikniki są jednym z najbardziej swobodnych, niezobowiązujących i uroczych form organizacji imprez i eventów firmowych. Wymagają jednak przygotowania planu i idealnej organizacji nie mniej, niż inne wydarzenia firmowe i z pewnością warto je zlecić doświadczonym profesjonalistom. Niezależnie czy ma być to kameralne wydarzenie, czy duża, firmowa impreza – możemy zagwarantować idealną organizację, szeroki wybór zróżnicowanych rozrywek, a przede wszystkim odpowiednio dobrany catering. Jesteśmy specjalistami od dobrej zabawy, a niezwykle udane pikniki to nasz prawdziwy konik!

Zobacz
showreel showreel showreel showreel

Organizacja konferencji

Event firmowy nie musi być sztampą – organizowane przez nas wydarzenia są kreatywne i pełne niekonwencjonalnych rozwiązań, a przede wszystkim – idealnie zaplanowane od samego początku do samego końca. Koncentrujemy się na potrzebach i wymaganiach naszych Klientów. Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, kreatywność i wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i eventów firmowych, które pozwoliło nam wyrobić sobie opinię niezawodnego partnera. Pozwól nam zrealizować wydarzenie Twojej firmy – my sprawimy, że zostanie zapamiętane na długo.

Zobacz
showreel showreel showreel showreel

Fever -
tworzymy niepowtarzalne wydarzenia

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży eventowej. Planujemy i organizujemy imprezy firmowe w całym kraju. Choć organizacja eventów pochłania nas bez reszty od lat, dalej potrafimy działać niestandardowo i zbaczać z utartych ścieżek. Zajmujemy się wszystkimi aspektami logistycznymi i operacyjnymi organizowanych przez nas wydarzeń, specjalizujemy się w organizacji eventów firmowych, spotkań, konferencji, organizacji imprez integracyjnych, a także bankietów i gali. Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo i robimy wszystko, żeby nie tylko sprostać, ale przewyższyć pokładane w nas oczekiwania. A ponad wszystko – jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy kochają to, co robią.

15
lat na rynku
7
tys+ eventów
Jesteśmy zgranym zespołem
4.9
średnia opinia o nas
350
artystów
Aktualności
05-11-2020
Hybrid Event - czyli całkiem nowa odsłona Fevera
Powiedzieć, że kilka ostatnich miesięcy było jednym wielkim tornadem w branży eventowej - to za mało. W ciągu dosłownie kilku dni eventy, pikniki, jubileusze i konferencje, które były zaplanowane co najmniej...
Więcej
05-08-2020
Niezwykły sezon eventowy 2020
2020 jest z pewnością jednym z najbardziej wyjątkowych sezonów w 15-letnim istnieniu Fevera.
Więcej
29-06-2020
Kiszman - najnowszy projekt ekipy Fevera - wystartował!
To były bardzo, bardzo pracowite kilka dni - weekend otwarcia naszego foodtracka, który jest wynikiem współpracy Fevera i Charsznickich Pól Natury.
Więcej
Napisz do nas